Præmieskydning 2016 Thisted Skyttekreds (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U J1 200.0 200.0 Mesterskab
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U J1 194.0 194.0 Hovedskydning
108391 Sofie Jensen Østerild Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
108391 Sofie Jensen Østerild Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
103768 Daniel Jørgensen Østerild Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
103768 Daniel Jørgensen Østerild Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
120874 Emil Gade Søe Thisted Skyttekreds J2 192.0 192.0 Mesterskab
120874 Emil Gade Søe Thisted Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
113688 Lukas Justesen Thisted Skyttekreds BK2 171.0 171.0 Mesterskab
113688 Lukas Justesen Thisted Skyttekreds BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
118001 Henrik Larsen Sjørring Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
118001 Henrik Larsen Sjørring Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
110392 Søren Jensen Østerild Skytteforening VÅ3 179.0 179.0 Hovedskydning
110392 Søren Jensen Østerild Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Mesterskab
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
113690 Kristian Toft Andersen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113690 Kristian Toft Andersen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114536 Jonas Søe Thisted Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
114536 Jonas Søe Thisted Skyttekreds J2 189.0 189.0 Mesterskab
115156 Mads Jørgensen Østerild Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
115156 Mads Jørgensen Østerild Skytteforening BK3 174.0 174.0 Mesterskab
119754 Sara Dissing Østerild Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
119754 Sara Dissing Østerild Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
109638 Mathias Jacobsen Sjørring Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
109638 Mathias Jacobsen Sjørring Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
112020 Emil Skaarup Nilsen Sjørring Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
112020 Emil Skaarup Nilsen Sjørring Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
118975 Kenni Vi Tran Sjørring Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
118975 Kenni Vi Tran Sjørring Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
122759 Ida B. K. Jensen Sjørring Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
122759 Ida B. K. Jensen Sjørring Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds BK4 176.0 176.0 Mesterskab
124183 Nikolaj Immersen Thisted Skyttekreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
124183 Nikolaj Immersen Thisted Skyttekreds BK4 190.0 190.0 Mesterskab
123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds BK4 194.0 194.0 Mesterskab
123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
122866 Azad Seker Thisted Skyttekreds BK4 200.0 200.0 Mesterskab
122866 Azad Seker Thisted Skyttekreds BK4 200.0 200.0 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
85621 Rasmus Immersen Sjørring Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
85621 Rasmus Immersen Sjørring Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK4 184.0 184.0 Mesterskab
104648 Martin Møller Frantsen Bjergby SGI&U BK1 198.0 198.0 Mesterskab
104648 Martin Møller Frantsen Bjergby SGI&U BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U VS3 157.0 157.0 Hovedskydning
94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U VS3 166.0 166.0 Mesterskab
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 171.0 171.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 180.0 180.0 Mesterskab
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds US2 181.0 181.0 Mesterskab
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds US2 179.0 179.0 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening BK4 187.0 187.0 Mesterskab
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U VS3 171.0 171.0 Hovedskydning
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U VS3 170.0 170.0 Mesterskab
29143 Anna K Juul Lukassen Thisted Skyttekreds VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
29143 Anna K Juul Lukassen Thisted Skyttekreds VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
105160 Frederik Krog Bjergby SGI&U BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
105160 Frederik Krog Bjergby SGI&U BK1 199.0 199.0 Mesterskab
124228 Martin Bakmann Thisted Skyttekreds BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
124228 Martin Bakmann Thisted Skyttekreds BK4 180.0 180.0 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
109766 Johan Erbs Bjergby SGI&U BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
109766 Johan Erbs Bjergby SGI&U BK2 200.0 200.0 Mesterskab
122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
28564 Elsebeth K. Pedersen Thisted Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
28564 Elsebeth K. Pedersen Thisted Skyttekreds VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 177.0 177.0 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
122656 Johannes Saaby Tølbøl Bjergby SGI&U BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
122656 Johannes Saaby Tølbøl Bjergby SGI&U BK4 188.0 188.0 Mesterskab
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE1 200.0 200.0 Mesterskab
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
119405 Vinni Christensen Boddum-Ydby Skytteforening UÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
119405 Vinni Christensen Boddum-Ydby Skytteforening UÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
94180 William Nørgård Lemvig Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
94180 William Nørgård Lemvig Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
118761 Ebbe Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
118761 Ebbe Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening US2 176.0 176.0 Mesterskab
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening US2 168.0 168.0 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
85377 Niels Christensen Boddum-Ydby Skytteforening US2 177.0 177.0 Hovedskydning
85377 Niels Christensen Boddum-Ydby Skytteforening US2 174.0 174.0 Mesterskab

Til toppen