Rødding Skydning 2016 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 200.000 200.000 Mesterskab
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Mesterskab
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 180.000 180.000 Hovedskydning
123217 Xenia Sønderby Gesten Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
125455 Emil Tåndersen Gesten Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE2 198.000 198.000 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
94574 Ane Højmark Olesen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
94574 Ane Højmark Olesen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Mesterskab
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening UÅ1 188.000 188.000 Hovedskydning
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds UÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen