Ulfborg pistolterræn marts 2016 (GrovRevolver) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GR 62.0 48.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GR 64.0 50.0 Hovedskydning
28267 Knud Iversen Sports skytterne Snedsted GR 51.0 40.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GR 45.0 35.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GR 32.0 25.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GR 34.0 27.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GR 50.0 39.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GR 37.0 29.0 Hovedskydning
89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening GR 53.0 41.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GR 52.0 41.0 Hovedskydning
121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening GR 29.0 23.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GR 53.0 41.0 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening GR 2.0 2.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GR 54.0 42.0 Hovedskydning
117068 Brian Brosbøl Skjern Skytteforening GR 29.0 23.0 Hovedskydning
110155 Sebastian Emil Nielsen RI 98 Skytteforening GR 46.0 36.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GR 56.0 44.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GR 59.0 46.0 Hovedskydning
18455 Carl Erik Iversen Djurslands PistolKlub GR 2.0 2.0 Hovedskydning
21143 John Walker Vejle Skytteforening GR 68.0 53.0 Hovedskydning
14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970 GR 12.0 9.0 Hovedskydning
120951 Nicolai Krogh Nielsen Odder Skytteforening GR 35.0 27.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GR 54.0 42.0 Hovedskydning
111721 Joachim Juhl Jensen Odder Skytteforening GR 54.0 42.0 Hovedskydning
24686 Jan Nielsen Skytteklubben DSB/ASF GR 54.0 42.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GR 46.0 36.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GR 64.0 50.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GR 70.0 55.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GR 36.0 28.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GR 52.0 41.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GR 55.0 43.0 Hovedskydning
123142 Jacob Spalding Sports skytterne Snedsted GR 38.0 30.0 Hovedskydning
93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening GR 46.0 36.0 Hovedskydning
120364 Kivan Villund Sjørring Skytteforening GR 16.0 13.0 Hovedskydning
116650 Mikkel Wosylus Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 GR 48.0 38.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening GR 16.0 13.0 Hovedskydning
102637 Ole Vestergaard Preetzmann Jensen Sports skytterne Snedsted GR 15.0 12.0 Hovedskydning
28669 Torben R. Hansen Sjørring Skytteforening GR 35.0 27.0 Hovedskydning
31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening GR 60.0 47.0 Hovedskydning
125371 Martin Davidsen Flyvestation Karup GR 43.0 34.0 Hovedskydning
22786 Michael Strøm Århus Pistolklub GR 62.0 48.0 Hovedskydning
112100 Frederik A. Daugaard Skjern Skytteforening GR 22.0 17.0 Hovedskydning
121745 Karsten Hornshøj Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GR 36.0 28.0 Hovedskydning
29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds GR 61.0 48.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GR 51.0 40.0 Hovedskydning
25549 John Schwartz Nielsen Odder Skytteforening GR 63.0 49.0 Hovedskydning
17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening GR 23.0 18.0 Hovedskydning
121884 Harald Kroning Flyvestation Karup GR 52.0 41.0 Hovedskydning
87864 Frans Jensen Sports skytterne Snedsted GR 20.0 16.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening GR 40.0 31.0 Hovedskydning
115225 Tomas Hagenau Andersen Odder Skytteforening GR 32.0 25.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GR 56.0 44.0 Hovedskydning
77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984 GR 30.0 23.0 Hovedskydning
16565 Niels J. Mikkelsen Sjørring Skytteforening GR 46.0 36.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GR 53.0 41.0 Hovedskydning
27658 Karl Gustav Iversen Struer Skyttekreds GR 31.0 24.0 Hovedskydning
125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening GR 35.0 27.0 Hovedskydning
111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub GR 43.0 34.0 Hovedskydning
20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening GR 55.0 43.0 Hovedskydning
120383 Mads Larsen Ølsted Skytteforening GR 17.0 13.0 Hovedskydning
88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening GR 33.0 26.0 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 GR 35.0 27.0 Hovedskydning
111441 Troels Hansen Vadum Skytteforening af 1970 GR 53.0 41.0 Hovedskydning
13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening GR 28.0 22.0 Hovedskydning

Til toppen