Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Ulfborg pistolterræn marts 2016 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storkøbenhavn
Alle foreninger
Allingåbro Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Djurslands PistolKlub
Engesvang Skyttekreds
Hem Skytteforening
Idrætsforeningen Flyvestation Karup
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Odder Skytteforening
RI 98 Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Rønde Skytteforening
Sdr. Omme Skytteforening
Skjern Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Slagelse Skytteforening
Sports skytterne Snedsted
Struer Skyttekreds
Støvring Skytteforening
Thisted Pistolklub
Vadum Skytteforening af 1970
Varde Skytteforening
Vejen/Skibelund Skf.
Vejle Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aabenraa Skytteforening
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
GPA
18.000
15.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
GPA
63.000
51.000
Hovedskydning
43974
Sten Aarestrup
Aabenraa Skytteforening
GPA
62.000
50.000
Hovedskydning
41920
Kaj Kastrup
Vejen/Skibelund Skf.
GPA
38.000
31.000
Hovedskydning
28541
Jens Knudsen
Sports skytterne Snedsted
GPA
13.000
10.000
Hovedskydning
33640
Flemming Skourup
Sdr. Omme Skytteforening
GPA
39.000
31.000
Hovedskydning
18262
Ivan Jensen
Djurslands PistolKlub
GPA
19.000
15.000
Hovedskydning
67769
Bo Carstensen
RI 98 Skytteforening
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
92513
Henrik Lindegaard
RI 98 Skytteforening
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
23219
Bent Kjeldsen
Rønde Skytteforening
GPA
54.000
44.000
Hovedskydning
24717
Brian Therkildsen
Århus Pistolklub
GPA
51.000
41.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Brørup Skyttekreds
GPA
59.000
48.000
Hovedskydning
17477
Valther Jørgensen
Allingåbro Skytteforening
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
GPA
57.000
46.000
Hovedskydning
132156
Per Fjord Carlsen
Varde Skytteforening
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
115623
Jacob Kimose Jespersen
Djurslands PistolKlub
GPA
33.000
27.000
Hovedskydning
111683
Kim Jensen
Odder Skytteforening
GPA
38.000
31.000
Hovedskydning
110155
Sebastian Emil Nielsen
RI 98 Skytteforening
GPA
56.000
45.000
Hovedskydning
14365
Ivan Hjortshøj
Vadum Skytteforening af 1970
GPA
12.000
10.000
Hovedskydning
29059
Ditte Th. Thomsen
Sports skytterne Snedsted
GPA
15.000
12.000
Hovedskydning
122578
Bjarne W. A. Obel
RI 98 Skytteforening
GPA
21.000
17.000
Hovedskydning
116650
Mikkel Wosylus Nielsen
Vadum Skytteforening af 1970
GPA
30.000
24.000
Hovedskydning
83743
Casper Juhl Jensen
Støvring Skytteforening
GPA
28.000
23.000
Hovedskydning
13406
Jens Grundvad
Skjern Skytteforening
GPA
66.000
53.000
Hovedskydning
31414
Ivan Kristensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
43.000
35.000
Hovedskydning
21521
Dan Hansen
Vejle Skytteforening
GPA
33.000
27.000
Hovedskydning
32361
Knud Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
35.000
28.000
Hovedskydning
93595
Viggo Pedersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
9.000
7.000
Hovedskydning
31973
René Sloth Kandelsdorff
Lind Skytteforening
GPA
34.000
27.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
GPA
33.000
27.000
Hovedskydning
125371
Martin Davidsen
Idrætsforeningen Flyvestation Karup
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
24106
Henrik Kruse Pedersen
Århus Pistolklub
GPA
59.000
48.000
Hovedskydning
24121
Steffen Høgh
Århus Pistolklub
GPA
51.000
41.000
Hovedskydning
111721
Joachim Juhl Jensen
Odder Skytteforening
GPA
40.000
32.000
Hovedskydning
120951
Nicolai Krogh Nielsen
Odder Skytteforening
GPA
41.000
33.000
Hovedskydning
20733
Anders Zoffmann
Ølsted Skytteforening
GPA
27.000
22.000
Hovedskydning
103432
Ulrik Grodt
Ølsted Skytteforening
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
119212
Gulak Olsen
Bramming Skytteforening
GPA
19.000
15.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
GPA
64.000
52.000
Hovedskydning
GPA
51.000
41.000
Hovedskydning
85773
Erik Dyhr
Østbirk Pistol Skytter
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
GPA
52.000
42.000
Hovedskydning
38077
Martin Høholt
Skjern Skytteforening
GPA
59.000
48.000
Hovedskydning
17871
Niklas Elmose Andersen
Djurslands PistolKlub
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
GPA
48.000
39.000
Hovedskydning
81109
John Harry Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
116162
Christian Lauge Jensen
Djurslands PistolKlub
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
91436
Helge Hulegaard
Vejle Skytteforening
GPA
12.000
10.000
Hovedskydning
90255
Preben Skov Troelsen
Lind Skytteforening
GPA
27.000
22.000
Hovedskydning
91428
Frank Erik Kruhøffer
Odder Skytteforening
GPA
45.000
36.000
Hovedskydning
97331
Thomas Michael Jensen
Sports skytterne Snedsted
GPA
47.000
38.000
Hovedskydning
121884
Harald Kroning
Idrætsforeningen Flyvestation Karup
GPA
64.000
52.000
Hovedskydning
24623
Robert Elbrønd
Århus Pistolklub
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
GPA
59.000
48.000
Hovedskydning
GPA
41.000
33.000
Hovedskydning
93357
Michael Mose Christiansen
Thisted Pistolklub
GPA
36.000
29.000
Hovedskydning
106049
Dennis Martlev
Slagelse Skytteforening
GPA
47.000
38.000
Hovedskydning
115225
Tomas Hagenau Andersen
Odder Skytteforening
GPA
21.000
17.000
Hovedskydning
120706
Jesper Korsgaard Lilleris Bojer
Sports skytterne Snedsted
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
120914
Krestian Christiansen
Sports skytterne Snedsted
GPA
20.000
16.000
Hovedskydning
14386
Hardy Grønhøj
Vadum Skytteforening af 1970
GPA
32.000
26.000
Hovedskydning
111441
Troels Hansen
Vadum Skytteforening af 1970
GPA
29.000
23.000
Hovedskydning
13216
Henrik Jensen
Støvring Skytteforening
GPA
58.000
47.000
Hovedskydning
87303
Alex Høj
Skjern Skytteforening
GPA
25.000
20.000
Hovedskydning
30007
Simon Christensen
Struer Skyttekreds
GPA
41.000
33.000
Hovedskydning
91439
Henrik Koustrup
Struer Skyttekreds
GPA
59.000
48.000
Hovedskydning
31381
Poul Arne Sørensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
57.000
46.000
Hovedskydning
31423
Erik A. Christensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
51.000
41.000
Hovedskydning
31374
Søren Andersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
43.000
35.000
Hovedskydning
32017
Poul Nykjær
Lind Skytteforening
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
27393
Bent Stengaard
Hem Skytteforening
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
112053
Daniel Seeberg Christensen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
28.000
23.000
Hovedskydning
112055
Wojciech Kaczmarek
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
15.000
12.000
Hovedskydning
111858
Mikael Jensen
Århus Pistolklub
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
48.000
39.000
Hovedskydning
34754
Thomas Hvid
Ølsted Skytteforening
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
76055
Kim Juul
Ølsted Skytteforening
GPA
38.000
31.000
Hovedskydning
97307
Kim S. J. Jensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
110156
Benny Kjeld Bille Nielsen
RI 98 Skytteforening
GPA
51.000
41.000
Hovedskydning
Til toppen