Månedsskydning November 2015 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening S2H2 188.000 188.000 Hovedskydning
105615 Kenneth Scherer Rådhusets Idrætsforening U1H 236.000 236.000 Hovedskydning
105615 Kenneth Scherer Rådhusets Idrætsforening U1H 203.000 203.000 Mesterskab
66406 Dan Otto Eriksen Rådhusets Idrætsforening S2H1 268.000 268.000 Hovedskydning
66406 Dan Otto Eriksen Rådhusets Idrætsforening S2H1 272.000 272.000 Mesterskab
111485 Wissam Farah Skytteforeningen Krudttønden U1H 163.000 163.000 Hovedskydning
117866 Henrik Rommel Skytteforeningen Krudttønden V2H2 251.000 251.000 Mesterskab
117866 Henrik Rommel Skytteforeningen Krudttønden V2H2 250.000 250.000 Hovedskydning
121328 Anders Kruse Olesen Skytteforeningen Krudttønden V2H2 233.000 233.000 Hovedskydning
70636 Lars Bielefeldt Rådhusets Idrætsforening S2H2 251.000 251.000 Mesterskab
70636 Lars Bielefeldt Rådhusets Idrætsforening S2H2 239.000 239.000 Hovedskydning
86172 Søren Lindow Rådhusets Idrætsforening V2H2 182.000 182.000 Hovedskydning
86172 Søren Lindow Rådhusets Idrætsforening V2H2 205.000 205.000 Mesterskab
105690 Ahmad Reza Hosainzadeh Rådhusets Idrætsforening V2H2 211.000 211.000 Hovedskydning
122595 Dan Bang Reuter Skytteforeningen Krudttønden V2H1 256.000 256.000 Hovedskydning
122595 Dan Bang Reuter Skytteforeningen Krudttønden V2H1 260.000 260.000 Mesterskab
120486 Selina Runge Erichsen Skytteforeningen Krudttønden U2H 257.000 257.000 Hovedskydning
87048 Peter Schmechel Skytteforeningen Krudttønden V2H1 250.000 250.000 Mesterskab
87048 Peter Schmechel Skytteforeningen Krudttønden V2H1 261.000 261.000 Hovedskydning
82972 Carsten Tang-Petersen Skytteforeningen Krudttønden S2H1 260.000 260.000 Mesterskab
82972 Carsten Tang-Petersen Skytteforeningen Krudttønden S2H1 272.000 272.000 Hovedskydning
57128 Mike Bell Skytteforeningen Krudttønden V2H2 246.000 246.000 Hovedskydning
105614 Steen Scherer Rådhusets Idrætsforening V2H2 211.000 211.000 Mesterskab
105614 Steen Scherer Rådhusets Idrætsforening V2H2 213.000 213.000 Hovedskydning
83197 Jan Kristiansen Skytteforeningen Krudttønden V2H2 135.000 135.000 Mesterskab
83197 Jan Kristiansen Skytteforeningen Krudttønden V2H2 130.000 130.000 Hovedskydning
124314 Jawad Gul Dar Skytteforeningen Krudttønden V2H2 133.000 133.000 Hovedskydning
121327 Ebbe Cordes Skytteforeningen Krudttønden V1H4 156.000 156.000 Hovedskydning
118846 Mostafa Sarri Skytteforeningen Krudttønden U1H 164.000 164.000 Hovedskydning
123667 Lars Klinge Rådhusets Idrætsforening V2H2 121.000 121.000 Hovedskydning
119015 Tommy Frølund-Jensen Rådhusets Idrætsforening V2H2 200.000 200.000 Hovedskydning
91320 Mikkel Reple Jannerup Skytteforeningen Krudttønden V2H1 273.000 273.000 Hovedskydning
106618 Donn Alan Engler BWI Skytteafd. S2H1 263.000 263.000 Hovedskydning
106618 Donn Alan Engler BWI Skytteafd. S2H1 270.000 270.000 Mesterskab
123928 Jonathan David Lymer Skytteforeningen Krudttønden V2H2 245.000 245.000 Hovedskydning
123928 Jonathan David Lymer Skytteforeningen Krudttønden V2H2 227.000 227.000 Mesterskab

Til toppen