Luft Sommer 2 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
123467 Ole Birk Kortegaard Gårde Idræts- og Skytteforening VS3 186.000 186.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 196.000 196.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
123469 Thomas Brorsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
122162 Maja Møldrup Hansen Alslev Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
122144 Andreas Lias Skovgaard Sørensen Alslev Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
122155 Yasmin Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
124953 Mathias Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
143455 Liva Braagaard Nielsen Alslev Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
123465 Lukas Birk Kortegaard Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
123466 Noah Birk Kortegaard Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
143462 Phillip Linding Hansen Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122140 Nicklas Frederik Frifeldt Kofoed Alslev Skytteforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
125417 Bertram Hirtz Ølgod Skytteforening BK3 155.000 155.000 Hovedskydning
39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
103043 Amalie Nielsen Alslev Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
119465 Christian Offersgaard Hansen Alslev Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
120860 Signe Vestergaard Aagaard Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122141 Natasja Buhl Muusmann Alslev Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
135010 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
122152 Oskar Frej Kirkegård Alslev Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
122160 Cecilie Natasia Frifeldt Kofoed Alslev Skytteforening BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
39163 Patrick Laursen Varde Skytteforening US2 177.000 177.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening US1 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen