DGI Vest hold 50m runde 1+2 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108897 Lucas Nielsen Struer Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
108897 Lucas Nielsen Struer Skyttekreds BK2 187.000 187.000 Mesterskab
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
118944 Emelie Grønborg Trehøje Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
118944 Emelie Grønborg Trehøje Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
113285 Noah Linnebjerg Jensen Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
113285 Noah Linnebjerg Jensen Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118941 Thais Aabjerg Johansen Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
118941 Thais Aabjerg Johansen Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening BK3 154.000 154.000 Mesterskab
122964 Lukas Overgaard Andersen Trehøje Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
122964 Lukas Overgaard Andersen Trehøje Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
122967 Nanna Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
122967 Nanna Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 158.000 158.000 Mesterskab
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK3 163.000 163.000 Mesterskab
123287 Naja Anthonisen Skjern Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
123287 Naja Anthonisen Skjern Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
123289 Rasmus Petersen Skjern Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
123289 Rasmus Petersen Skjern Skytteforening BK3 160.000 160.000 Mesterskab
123291 Andreas A. Lundgaard Skjern Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
123291 Andreas A. Lundgaard Skjern Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
124753 Josefine Black Funch Skjern Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
124753 Josefine Black Funch Skjern Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
125053 Mikkel Christian Pedersen Skjern Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
125053 Mikkel Christian Pedersen Skjern Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
112773 Simon Bernhard Madsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
112773 Simon Bernhard Madsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
123833 Emma Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
123833 Emma Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 182.000 182.000 Hovedskydning
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 180.000 180.000 Mesterskab
108895 Morten Henningsen Struer Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
108895 Morten Henningsen Struer Skyttekreds J2 184.000 184.000 Mesterskab
114819 Uffe Nielsen Struer Skyttekreds VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
114819 Uffe Nielsen Struer Skyttekreds VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
122117 Benjamin U. Hansen Struer Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
122117 Benjamin U. Hansen Struer Skyttekreds J2 184.000 184.000 Mesterskab
123268 Oliver S. Hansen Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Mesterskab
123268 Oliver S. Hansen Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
123270 Jonas Munk Hansen Struer Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
123270 Jonas Munk Hansen Struer Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
114348 Svend Erik Simonsen Struer Skyttekreds VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
114348 Svend Erik Simonsen Struer Skyttekreds VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
123292 Jeppe Gammeljord Aarup Skjern Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
123292 Jeppe Gammeljord Aarup Skjern Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
118836 Simon Hebsgaard Trehøje Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
118836 Simon Hebsgaard Trehøje Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
122962 Mads Dahl Andersen Trehøje Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
122962 Mads Dahl Andersen Trehøje Skytteforening BK3 155.000 155.000 Mesterskab
122966 Casper Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
122966 Casper Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 147.000 147.000 Mesterskab
125394 Mads Svennum Trehøje Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
125394 Mads Svennum Trehøje Skytteforening BK3 148.000 148.000 Mesterskab
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 163.000 163.000 Mesterskab
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
123532 Antoni Fasano Skjern Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
123532 Antoni Fasano Skjern Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
124752 Anders Hansen Skjern Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
124752 Anders Hansen Skjern Skytteforening BK3 170.000 170.000 Mesterskab
124754 Nicolaj Thomsen Skjern Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
124754 Nicolaj Thomsen Skjern Skytteforening BK3 146.000 146.000 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
108900 Mads Simonsen Struer Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
119266 Mikkel Vilsgaard Struer Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
119266 Mikkel Vilsgaard Struer Skyttekreds BK3 175.000 175.000 Mesterskab
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds BK2 181.000 181.000 Hovedskydning
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 188.000 188.000 Mesterskab
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Mesterskab
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab

Til toppen