Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DGI Vest hold 50m runde 1+2 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
Alle foreninger
Skjern Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Struer Skyttekreds
Trehøje Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
108897
Lucas Nielsen
Struer Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
108897
Lucas Nielsen
Struer Skyttekreds
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
118944
Emelie Grønborg
Trehøje Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
118944
Emelie Grønborg
Trehøje Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
121912
Helene Lauridsen
Struer Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
121912
Helene Lauridsen
Struer Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
118945
Cathrine Sørensen
Trehøje Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
118945
Cathrine Sørensen
Trehøje Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
113285
Noah Linnebjerg Jensen
Trehøje Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
113285
Noah Linnebjerg Jensen
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
118153
Liva Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
118153
Liva Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
118941
Thais Aabjerg Johansen
Trehøje Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
118941
Thais Aabjerg Johansen
Trehøje Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
118946
Magnus Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
118946
Magnus Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
121786
Noah Holse
Trehøje Skytteforening
BK3
143.000
143.000
Hovedskydning
121786
Noah Holse
Trehøje Skytteforening
BK3
154.000
154.000
Mesterskab
122964
Lukas Overgaard Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
122964
Lukas Overgaard Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
122967
Nanna Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
122967
Nanna Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
105673
Ann-Cathrine J.M Kristensen
Skjern Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
105673
Ann-Cathrine J.M Kristensen
Skjern Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
120848
Peter Møller Kristensen
Skjern Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
120848
Peter Møller Kristensen
Skjern Skytteforening
BK3
163.000
163.000
Mesterskab
123287
Naja Anthonisen
Skjern Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
123287
Naja Anthonisen
Skjern Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Mesterskab
123289
Rasmus Petersen
Skjern Skytteforening
BK3
156.000
156.000
Hovedskydning
123289
Rasmus Petersen
Skjern Skytteforening
BK3
160.000
160.000
Mesterskab
123291
Andreas A. Lundgaard
Skjern Skytteforening
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
123291
Andreas A. Lundgaard
Skjern Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
124753
Josefine Black Funch
Skjern Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
124753
Josefine Black Funch
Skjern Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
125053
Mikkel Christian Pedersen
Skjern Skytteforening
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
125053
Mikkel Christian Pedersen
Skjern Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Mesterskab
112773
Simon Bernhard Madsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
112773
Simon Bernhard Madsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
123162
Arend Johan Nymeier
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
123162
Arend Johan Nymeier
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
123833
Emma Baden Lindell
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
123833
Emma Baden Lindell
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
94376
Kasper Rørstrøm
Struer Skyttekreds
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
94376
Kasper Rørstrøm
Struer Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
106798
Morten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
106798
Morten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
J2
180.000
180.000
Mesterskab
108895
Morten Henningsen
Struer Skyttekreds
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
108895
Morten Henningsen
Struer Skyttekreds
J2
184.000
184.000
Mesterskab
114819
Uffe Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
114819
Uffe Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
122117
Benjamin U. Hansen
Struer Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
122117
Benjamin U. Hansen
Struer Skyttekreds
J2
184.000
184.000
Mesterskab
123268
Oliver S. Hansen
Struer Skyttekreds
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
123268
Oliver S. Hansen
Struer Skyttekreds
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
123270
Jonas Munk Hansen
Struer Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
123270
Jonas Munk Hansen
Struer Skyttekreds
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
123506
Leif Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
123506
Leif Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
190.000
190.000
Mesterskab
114348
Svend Erik Simonsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
114348
Svend Erik Simonsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
191.000
191.000
Mesterskab
123288
Jakob Steiner Simonsen
Skjern Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
123288
Jakob Steiner Simonsen
Skjern Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
113024
Søren Steiner Simonsen
Skjern Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
113024
Søren Steiner Simonsen
Skjern Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
123292
Jeppe Gammeljord Aarup
Skjern Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
123292
Jeppe Gammeljord Aarup
Skjern Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Mesterskab
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
110170
Peter A. A. Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
110170
Peter A. A. Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
101728
Jan Grünberger
Trehøje Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
101728
Jan Grünberger
Trehøje Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
118836
Simon Hebsgaard
Trehøje Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
118836
Simon Hebsgaard
Trehøje Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
118942
Sebastian Hedegaard Frederiksen
Trehøje Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
118942
Sebastian Hedegaard Frederiksen
Trehøje Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
118943
Magnus Mohr Vesterblaae
Trehøje Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
118943
Magnus Mohr Vesterblaae
Trehøje Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
121638
Elias Bloch
Trehøje Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
121638
Elias Bloch
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
122962
Mads Dahl Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
122962
Mads Dahl Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
155.000
155.000
Mesterskab
122966
Casper Sørensen
Trehøje Skytteforening
BK3
147.000
147.000
Hovedskydning
122966
Casper Sørensen
Trehøje Skytteforening
BK3
147.000
147.000
Mesterskab
125394
Mads Svennum
Trehøje Skytteforening
BK3
141.000
141.000
Hovedskydning
125394
Mads Svennum
Trehøje Skytteforening
BK3
148.000
148.000
Mesterskab
117768
Mikkel Emil Thomsen
Skjern Skytteforening
BK3
161.000
161.000
Hovedskydning
117768
Mikkel Emil Thomsen
Skjern Skytteforening
BK3
163.000
163.000
Mesterskab
122070
Magnus Sundberg Lauridsen
Skjern Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
122070
Magnus Sundberg Lauridsen
Skjern Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
123532
Antoni Fasano
Skjern Skytteforening
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
123532
Antoni Fasano
Skjern Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
124752
Anders Hansen
Skjern Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
124752
Anders Hansen
Skjern Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Mesterskab
124754
Nicolaj Thomsen
Skjern Skytteforening
BK3
160.000
160.000
Hovedskydning
124754
Nicolaj Thomsen
Skjern Skytteforening
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
123834
Nanna Baden Lindell
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
123834
Nanna Baden Lindell
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
29644
Clemmen Sørensen
Struer Skyttekreds
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
29644
Clemmen Sørensen
Struer Skyttekreds
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
108900
Mads Simonsen
Struer Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
110532
Dorthe Gregersen
Struer Skyttekreds
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
110532
Dorthe Gregersen
Struer Skyttekreds
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
115256
Jens Kristensen
Struer Skyttekreds
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
115256
Jens Kristensen
Struer Skyttekreds
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
119266
Mikkel Vilsgaard
Struer Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
119266
Mikkel Vilsgaard
Struer Skyttekreds
BK3
175.000
175.000
Mesterskab
120028
Benjamin Møller
Struer Skyttekreds
BK2
181.000
181.000
Hovedskydning
120028
Benjamin Møller
Struer Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
121910
Thomas Jensen
Struer Skyttekreds
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
121910
Thomas Jensen
Struer Skyttekreds
VÅ2
188.000
188.000
Mesterskab
122118
Morten Nielsen
Struer Skyttekreds
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
122118
Morten Nielsen
Struer Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
Til toppen