Puljeskydning 50 & 200 m A omg. (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
48915 Erling Hansen Aunslev/Bovense Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS2 194.0 194.0 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I SE2 194.0 194.0 Mesterskab
49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Særslev Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening SE1 181.0 181.0 Hovedskydning
52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I VS3 180.0 180.0 Mesterskab
50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening US2 188.0 188.0 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening US2 196.0 196.0 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
45343 Gunda Lauritsen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning SE2 175.0 175.0 Hovedskydning
46370 Henrik Foged Lunde Sg&I SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
46762 Ib Christiansen Sødinge Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
47822 Peter Hansen Assens Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
100406 Karin Kraft Horne Skytteforening VÅ2 171.0 171.0 Hovedskydning
46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening VS2 195.0 195.0 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
52805 Steen Hansen Odense Salonskydeklub af 1885 VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
48169 Jens Helding Horne Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening VÅ2 178.0 178.0 Hovedskydning
47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
45457 Karin Buus Aagaard Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
48350 Leif Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening US2 184.0 184.0 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Odense Salonskydeklub af 1885 VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
52458 Carsten Hansen Sødinge Skytteforening VÅ1 186.0 186.0 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
42496 Jens Hovgaard Larsen Otterup Skytteforening VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
48094 Lars Østergaard Faaborg Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening US1 193.0 193.0 Hovedskydning
81536 Jakob Hofstedt Otterup Skytteforening US2 169.0 169.0 Hovedskydning
101591 Steen Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
101591 Steen Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
101591 Steen Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening SE2 187.0 187.0 Finale
101634 Adam H. L. Christensen Faaborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
104341 Mark Held Skou Jensen Særslev Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
112034 Marc Lykke Kjellmann Horne Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
112672 Jacob Løvbo Lunde Sg&I BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
112673 Lars Løvbo Lunde Sg&I VÅ2 167.0 167.0 Hovedskydning
117318 Joakim Steffensen Otterup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
120072 Casper Christensen Faaborg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
120607 Kristian Henningsen Otterup Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
46291 Tom Nielsen Lunde Sg&I VS3 161.0 161.0 Hovedskydning
119584 Jacob Hvillum Lunde Sg&I BK3 169.0 169.0 Hovedskydning
45252 Torben Sørensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
45356 Poul Henning Hansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
46916 Solveig H Feder Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
112072 Emil Højmark Hyldahl Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
49236 Morten Tøttrup Fjelsted/Harndrup Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening VS3 192.0 192.0 Hovedskydning
107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening VS1 186.0 186.0 Hovedskydning
111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
110213 Poul Erik Jensen Aunslev/Bovense Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
46236 Bent Hansen Kullerup/Refsvindinge If. SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
48837 Mogens Hedager Kullerup/Refsvindinge If. SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
81581 Hans Peter Clausen Kullerup/Refsvindinge If. SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
114498 Jacob Bøgedal Aunslev/Bovense Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
114498 Jacob Bøgedal Aunslev/Bovense Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
104347 Maria Rosenkjær Herrested Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
123747 Kian Rasmussen Herrested Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
99588 Mia Andersen Horne Skytteforening US2 186.0 186.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
46792 Erik Nielsen Krarup/Espe Skydning SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
46830 Bent Larsen Krarup/Espe Skydning SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
90484 Ejner Hansen Krarup/Espe Skydning SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
96948 Knud Harboe Nyborg Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
119911 Jonas Riis Jensen Nyborg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening VÅ2 183.0 183.0 Hovedskydning
106706 Bo Andersen Ryslinge Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
117005 Linea Tromborg Ryslinge Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
118860 Martin Larsen Ryslinge Skytteforening J2 169.0 169.0 Hovedskydning
119548 Jonas Nielsen Ryslinge Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
124870 Jakop Hindhede Ryslinge Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
46790 Erik Hansen Sødinge Skytteforening US2 184.0 184.0 Hovedskydning
89975 Per Bjørnholt Sødinge Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
97182 Andreas Hansen Sødinge Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114913 Malthe Nielsen Sødinge Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
114913 Malthe Nielsen Sødinge Skytteforening J2 183.0 183.0 Mesterskab
125123 Marius Vestergaard Rasmussen Sødinge Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
104405 Mikkel Halsted Thomsen Tved Skyttekreds J2 187.0 187.0 Hovedskydning
124628 Magnus Wittenhoff Pedersen Tved Skyttekreds BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
52601 Jette K. Larsen Odense Salonskydeklub af 1885 VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening VÅ2 184.0 184.0 Hovedskydning
48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
117896 Frederik Hanfgarn Bullerup Skyttekreds BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
124665 Louise Hanfgarn Bullerup Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
94888 Arne Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
79435 Anker Knudsen Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 169.0 169.0 Hovedskydning
110226 Nico Balsby Otterup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
110226 Nico Balsby Otterup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening US2 196.0 196.0 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
110050 Amalie Schacht Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
116724 Martin Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
47901 Anne M. Hansen Assens Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
106548 Jørgen Nielsen Assens Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
112188 Karl William Klausen Bullerup Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
126287 Markus Wind Aunslev/Bovense Skytteforening BK3 166.0 166.0 Mesterskab
126287 Markus Wind Aunslev/Bovense Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
122323 Tine Gildberg Hansen Nyborg Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
124560 Liv Avnbøg Svendborg Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE2 157.0 157.0 Hovedskydning
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
124048 Julie Frederiksen Særslev Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening VÅ1 189.0 189.0 Hovedskydning
46721 Karsten Nielsen Sødinge Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening VÅ2 177.0 177.0 Hovedskydning
104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening VÅ2 175.0 175.0 Mesterskab
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening US1 195.0 195.0 Hovedskydning
46039 Ernst Hansen Aunslev/Bovense Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
120013 Anine Aagren Jensen Otterup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
110225 Nino Balsby Otterup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
110225 Nino Balsby Otterup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
113885 Kresten Soelmark Sødinge Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
124073 Julie Larsen Ryslinge Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening SE2 174.0 174.0 Hovedskydning
46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I US2 189.0 189.0 Hovedskydning
113089 Helle Christoffersen Faaborg Skytteforening VÅ2 177.0 177.0 Hovedskydning
110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening VÅ1 192.0 192.0 Mesterskab
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening VÅ1 192.0 192.0 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening US1 191.0 191.0 Hovedskydning
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
46692 Lars Baadegaard Sødinge Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening SE2 167.0 167.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
126227 Mads Christensen Sødinge Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
100070 Michael Pedersen Tved Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
51371 Louise Mortensen Bullerup Skyttekreds US2 190.0 190.0 Hovedskydning
51545 Steen Andersen Højby Skytteforening VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
104337 Pia Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
99500 Andreas Demant Jensen Nyborg Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
113945 Niclas Holmberg Bullerup Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening VS3 184.0 184.0 Mesterskab
46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
48792 SØREN BLOCH Aunslev/Bovense Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
91842 Silke V. Thomsen Faaborg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
97134 Lasse Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening US2 180.0 180.0 Hovedskydning
97134 Lasse Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening US2 180.0 180.0 Mesterskab
97134 Lasse Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening US2 180.0 180.0 Finale
106574 Philip Glasdam Arnvig Andersen Svendborg Skyttekreds BK2 181.0 181.0 Hovedskydning
111213 Charlie Overgaard Hansen Faaborg Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
115755 Mie Povelsen Otterup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
117560 Martin Stockholm Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
119585 Anton Hvillum Lunde Sg&I BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
120299 Magnus Povelsen Otterup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
120299 Magnus Povelsen Otterup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Faaborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Faaborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
123410 Jacob Højsgaard Lunde Sg&I VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
123410 Jacob Højsgaard Lunde Sg&I VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
124405 Sara Aerin Rasmussen Svendborg Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
124927 Liv Joelsen Otterup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
124927 Liv Joelsen Otterup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I SE2 166.0 166.0 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
101153 Kasper Juhl Pedersen Lunde Sg&I VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
110176 Randi Uglebjerg Lunde Sg&I J2 191.0 191.0 Hovedskydning
119561 Anna Jacobi Lunde Sg&I BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
123784 Sine Marie Uglebjerg Nielsen Lunde Sg&I BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning SE2 177.0 177.0 Hovedskydning
112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
98858 Thomas Bak Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
115846 Mikkel Højmark Feder Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
52001 Jan Pedersen Vissenbjerg Skytteforening VS2 194.0 194.0 Hovedskydning
96642 Thor Dallerup Vissenbjerg Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
97225 Rolf Dohm Særslev Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
114383 Laura Maagaard Vissenbjerg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
90483 Danny Kristensen Kullerup/Refsvindinge If. J2 193.0 193.0 Hovedskydning
105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If. UÅ2 175.0 175.0 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
126116 Pernille H. L. Pedersen Faaborg Skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
126116 Pernille H. L. Pedersen Faaborg Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Mesterskab
96854 Kristian Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening US2 188.0 188.0 Hovedskydning
96854 Kristian Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening US2 188.0 188.0 Mesterskab
96854 Kristian Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening US2 188.0 188.0 Finale
100105 Johnny Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
100105 Johnny Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Mesterskab
100105 Johnny Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Finale
119044 Frederik Agertoft Aunslev/Bovense Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
119044 Frederik Agertoft Aunslev/Bovense Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening SE2 173.0 173.0 Hovedskydning
45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
119172 Anton Degn Herrested Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
123746 Michael Olesen Herrested Skytteforening VÅ2 162.0 162.0 Hovedskydning
46845 Anette Larsen Horne Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
48190 Irene Larsen Horne Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
46826 Bjarne Vever Krarup/Espe Skydning SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
117757 Ninna G. Sebjerg Nyborg Skytteforening J2 157.0 157.0 Hovedskydning
119910 Jeppe Riis Jensen Nyborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
119912 Niklas Holm Riis Nyborg Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
126185 Christoffer Olsen Nyborg Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
46779 Hans Larsen Sødinge Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
119371 David Espersen Sødinge Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
119371 David Espersen Sødinge Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
47475 Villy I. S. Skalshøj Christensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
47639 Harry Hansen Sdr. Broby Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
98625 Emil Trolef Dresler Tved Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
100930 Bjarne Bojer Larsen Tved Skyttekreds VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
114604 Lau Milling Tved Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
109470 Villy Post Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling SE2 167.0 167.0 Hovedskydning
122696 Rene Petersen Højby Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
50959 Lise Poulsen Bullerup Skyttekreds US2 186.0 186.0 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds UÅ1 198.0 198.0 Finale
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds UÅ1 197.0 197.0 Finale
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds UÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds J2 197.0 197.0 Finale
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
121959 William Skov Jensen Bullerup Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
121959 William Skov Jensen Bullerup Skyttekreds J2 188.0 188.0 Mesterskab
121959 William Skov Jensen Bullerup Skyttekreds J2 188.0 188.0 Finale
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening US1 195.0 195.0 Hovedskydning
50511 Conny Ryberg Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 168.0 168.0 Hovedskydning
50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
87592 Peter Falck Grony Særslev Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
112829 Stine Nymann Særslev Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
113435 Jonas Elfang Særslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
111558 Nicolas Tauber Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
114781 Laurits Schmidt Sigaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
96533 Carsten Madsen Assens Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
125146 Frank Rose Faaborg Skytteforening VÅ2 119.0 119.0 Hovedskydning
126286 Nikolaj Agertoft Aunslev/Bovense Skytteforening BK3 170.0 170.0 Mesterskab
126286 Nikolaj Agertoft Aunslev/Bovense Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
122328 Ane Berlin Nyborg Skytteforening J2 174.0 174.0 Hovedskydning
124559 Sofia Pedersen Svendborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 170.0 170.0 Hovedskydning
117952 William Conradsen Særslev Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
120077 Magnus Hansen Særslev Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen