2. hovedkredsstævne 15m 2016 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening VÅ3 176.0 176.0 Hovedskydning
39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Mesterskab
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
117272 Søren Kirkegaard Madsen Alslev Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Mesterskab
117272 Søren Kirkegaard Madsen Alslev Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Hovedskydning
121542 Ivar Viftrup Højgaard Tistrup Skytteforening SE3 177.0 177.0 Hovedskydning
121542 Ivar Viftrup Højgaard Tistrup Skytteforening SE3 167.0 167.0 Mesterskab
117069 Lucas Nielsen Helle Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
117069 Lucas Nielsen Helle Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Alslev Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Alslev Skytteforening VÅ3 191.0 191.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 195.0 195.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 195.0 195.0 Mesterskab
SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
SE3 191.0 191.0 Mesterskab
110318 Julie Gudsø Jørgensen Alslev Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
110318 Julie Gudsø Jørgensen Alslev Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
122294 Natacha Nørholm Agerbæk Alslev Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
122294 Natacha Nørholm Agerbæk Alslev Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
98892 Bent Aage Christensen Alslev Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
98892 Bent Aage Christensen Alslev Skytteforening SE3 184.0 184.0 Mesterskab
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening US2 178.0 178.0 Hovedskydning
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening US2 177.0 177.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening US1 190.0 190.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening US1 187.0 187.0 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
116861 Mads Repenning Jensen Helle Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
112438 Tommy Gudsø Alslev Skytteforening VÅ3 180.0 180.0 Hovedskydning
112438 Tommy Gudsø Alslev Skytteforening VÅ3 176.0 176.0 Mesterskab
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening VS3 177.0 177.0 Mesterskab
38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening SE3 189.0 189.0 Mesterskab
38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening SE3 179.0 179.0 Hovedskydning
39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening VS3 173.0 173.0 Hovedskydning
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening VÅ3 169.0 169.0 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
115964 Tobias Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
115964 Tobias Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
117295 Birte Hansen Tistrup Skytteforening SE3 180.0 180.0 Mesterskab
117295 Birte Hansen Tistrup Skytteforening SE3 175.0 175.0 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE3 178.0 178.0 Mesterskab
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
116861 Mads Repenning Jensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
101235 Christine Jensen Alslev Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
101235 Christine Jensen Alslev Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
101810 Cille Ballegaard Frederiksen Alslev Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
101810 Cille Ballegaard Frederiksen Alslev Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Hovedskydning
121961 Lærke Kristensen Helle Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
122021 Malene Christiansen Helle Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
112967 Anders Senger Alslev Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
112967 Anders Senger Alslev Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
122219 Anton Brink Alslev Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
122219 Anton Brink Alslev Skytteforening BK4 171.0 171.0 Mesterskab
122021 Malene Christiansen Helle Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
115164 Søren Hansen Alslev Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
115164 Søren Hansen Alslev Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
112746 Andreas Møller Hansen Alslev Skytteforening J2 181.0 181.0 Mesterskab
112746 Andreas Møller Hansen Alslev Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
120939 Tobias Boel Helle Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
120939 Tobias Boel Helle Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
121961 Lærke Kristensen Helle Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening VÅ3 184.0 184.0 Mesterskab
107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening VÅ3 181.0 181.0 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening US1 188.0 188.0 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening US1 188.0 188.0 Mesterskab
39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
105153 Hans Jørgen Mortensen Alslev Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
105153 Hans Jørgen Mortensen Alslev Skytteforening SE3 168.0 168.0 Hovedskydning
103589 Gunner Olander Alslev Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
103589 Gunner Olander Alslev Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
104953 Hans Julius Jakobsen Alslev Skytteforening SE3 183.0 183.0 Mesterskab
104953 Hans Julius Jakobsen Alslev Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning

Til toppen