Foreningshold runde 3 riffel 15m cal 22 og luft (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54253 Kjeld Noergaard Tingsted Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
55884 Martin Christensen Næstved Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
99459 Claus Hansen Vestfalster Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening VS3 197.0 197.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
119509 Mads Holten Mossin Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
123201 Jannick Bjerring Stensved Skytteforening VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
122108 Mathias H. Nielsen Stege Ndr. Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
55536 Freddy Skafte Stensved Skytteforening VS3 167.0 167.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
55490 Jørgen Zander Stensved Skytteforening VS3 171.0 171.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
115047 Petrea Latsch Tingsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99741 Oliver Ebsen Vestfalster Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
55339 Johnny Andersen Stensved Skytteforening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
110168 Sophie Jensen Ornebjerg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
92041 Søren Jensen Vestfalster Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
98308 Poul-Erik Hagemann Vestfalster Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 190.0 190.0 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 187.0 187.0 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening US2 185.0 185.0 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening UÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS2 183.0 183.0 Hovedskydning
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
115821 Andreas Capion Stege Ndr. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
119510 Martin Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
53091 Line N. With Ornebjerg Skytteforening US1 192.0 192.0 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
111034 Heidi Engler Vestfalster Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening US1 191.0 191.0 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
123203 Gregers Bohntwed Stensved Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Hovedskydning
93321 Mikkel Bülow Nykøbing F. Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening US2 180.0 180.0 Hovedskydning
119233 René Bülow Nykøbing F. Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
123194 Nicolaj Jacobsen Stensved Skytteforening J2 173.0 173.0 Hovedskydning
121806 Jeppe Thornit Nykøbing F. Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
53361 Sonny Vinther Maribo Skytteforening VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
122893 Erik Johansson Maribo Skytteforening SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
54108 Sven Aage Nielsen Væggerløse Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
53865 Belinda B. Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
122408 Daniel Olsen Stege Ndr. Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
105053 Anne M. Hansen Vestfalster Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
120154 Anders Andersen Stensved Skytteforening J2 180.0 180.0 Hovedskydning
123190 Sille Hansen Stensved Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
120311 Fredi Petersen Stensved Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
123185 Nicolaj Bredskov Stensved Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
123221 Sune Rybka Ornebjerg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
123188 Mike Christensen Stensved Skytteforening J2 169.0 169.0 Hovedskydning
123191 Jan-Evald Hardlei Stensved Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
83686 Andreas Madsen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101748 Robert Petersen Ravnsborg Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
116986 Anja M. Johansen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55425 Mona Saxtoft Stensved Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
106128 Sigurd Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
107878 Katrine Kræsing Ornebjerg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
123189 Nicolas Dueholm Stensved Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
112765 Nicolaj Thomsen Stensved Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
84860 Tobias Petersen Nykøbing F. Skytteforening US2 184.0 184.0 Hovedskydning
55701 Flemming Jacobsen Stensved Skytteforening VÅ3 184.0 184.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US1 194.0 194.0 Hovedskydning
122738 Amilia Chortzen Ornebjerg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening US2 174.0 174.0 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
114904 Emil Rosendal Næstved Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
114906 Josefine J.E. Clausen Næstved Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
123610 Peter Munthe-brun Ørslev Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
104892 Søren Gammeljord Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
103957 Andreas Jørgensen Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
104891 Martin Elnebo Ornebjerg Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
55513 Jan Hansen Ørslev Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
102943 Andreas Jakobsen Ornebjerg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening US1 179.0 179.0 Hovedskydning
124021 Jesse Hyldahl Johansen Ornebjerg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
114506 Marius Funck Oddermose Stege Ndr. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55458 Lars Hansen Ørslev Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
107253 Jonas Pedersen Tingsted Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
115424 Ayoe Jensen Tingsted Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
112871 Anton Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
111001 Xenia Engler Vestfalster Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening VS3 172.0 172.0 Hovedskydning
102990 Finn Isling Jensen Ørslev Skytteforening VÅ3 176.0 176.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
119511 Simon Sivebæk Nykøbing F. Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
117384 Karl-Emil E. Pedersen Tingsted Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
121784 Katrine Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
122735 Marcus Poulsen Ornebjerg Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
120307 Dennis Andersen Stensved Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
55428 Michael J Hansen Ørslev Skytteforening VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
121495 Mikkel Profft Vestfalster Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
92825 Gertie Fogt Stensved Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
112764 Frederik Schjødt Stensved Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
53738 Martin Villadsen Ravnsborg Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
115106 Laust Dengsøe Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
119888 Sven Erik Andersen Vestfalster Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
112766 Oskar Rudby Stensved Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
123609 Michael Petersen Ørslev Skytteforening VÅ3 175.0 175.0 Hovedskydning
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
123197 Andreas Wiese Stensved Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
55326 Ebbe Hansen Stensved Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
114025 Kristian Erlandsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123611 Simon Hansen Ørslev Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
102999 Kasper Pedersen Ørslev Skytteforening UÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
107355 Magnus Lind Stensved Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
119196 Ole Nielsen Kongsted Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
75400 Lonny Nielsen Stensved Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning

Til toppen