Langfredags terrænskydning (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 59.000 41.000 Hovedskydning
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GP 66.000 46.000 Hovedskydning
37911 Henrik Johansen Videbæk Skytteforening GP 63.000 44.000 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening GP 72.000 50.000 Hovedskydning
17450 Henrik Hjelm Hansen Hadsund Skytteforening GP 72.000 50.000 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GP 54.000 38.000 Hovedskydning
32302 Laura Brandt Lind Skytteforening GP 44.000 31.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening GP 67.000 47.000 Hovedskydning
27601 Niels Lund Hem Skytteforening GP 54.000 38.000 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GP 65.000 45.000 Hovedskydning
23214 Frank Jacobsen Århus Pistolklub GP 58.000 40.000 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 64.000 44.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GP 51.000 35.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GP 59.000 41.000 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening GP 64.000 44.000 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GP 64.000 44.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GP 58.000 40.000 Hovedskydning
121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening GP 47.000 33.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GP 61.000 42.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GP 61.000 42.000 Hovedskydning
38263 Knud Pedersen Grindsted Skyttekreds GP 35.000 24.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GP 46.000 32.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GP 69.000 48.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GP 66.000 46.000 Hovedskydning
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening GP 59.000 41.000 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening GP 28.000 19.000 Hovedskydning
122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF GP 64.000 44.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GP 71.000 49.000 Hovedskydning
16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening GP 67.000 47.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GP 70.000 49.000 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GP 56.000 39.000 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening GP 67.000 47.000 Hovedskydning
GP 41.000 28.000 Hovedskydning
20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening GP 64.000 44.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds GP 72.000 50.000 Hovedskydning
106229 Ricky Börjesson Billund-Vorbasse Skytteforening GP 52.000 36.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GP 62.000 43.000 Hovedskydning
110156 Benny Kjeld Bille Nielsen RI 98 Skytteforening GP 60.000 42.000 Hovedskydning
17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub GP 56.000 39.000 Hovedskydning
10600 Bo Tolstrup Sørensen Frederikshavn Skyttekreds GP 64.000 44.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GP 59.000 41.000 Hovedskydning
43591 Bjørn Tarzarni Aabenraa Skytteforening GP 66.000 46.000 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GP 64.000 44.000 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GP 52.000 36.000 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening GP 44.000 31.000 Hovedskydning
32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening GP 51.000 35.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GP 25.000 17.000 Hovedskydning

Til toppen