Langfredags terrænskydning (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 64.000 48.000 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 50.000 38.000 Hovedskydning
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 68.000 52.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds GPA 15.000 11.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 68.000 52.000 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 46.000 35.000 Hovedskydning
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GPA 64.000 48.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 66.000 50.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 60.000 45.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 58.000 44.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 40.000 30.000 Hovedskydning
124777 Birgitte Magic Djurslands PistolKlub GPA 18.000 14.000 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening GPA 27.000 20.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 52.000 39.000 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 47.000 36.000 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening GPA 51.000 39.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 39.000 30.000 Hovedskydning
82900 Bruno Nedergaard Pedersen Nordjysk Historisk Skytteforening GPA 24.000 18.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 41.000 31.000 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 50.000 38.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 57.000 43.000 Hovedskydning
115209 Martin Carlsen Tommerup Skytteforening GPA 40.000 30.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 37.000 28.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 46.000 35.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 67.000 51.000 Hovedskydning
116123 Flemming Ginnerup Silkeborg Skyttekreds GPA 50.000 38.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 47.000 36.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening GPA 13.000 10.000 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 29.000 22.000 Hovedskydning
115623 Jacob Kimose Jespersen Djurslands PistolKlub GPA 51.000 39.000 Hovedskydning
26471 Torben V. Hansen Vejen/Skibelund Skf. GPA 20.000 15.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen RI 98 Skytteforening GPA 51.000 39.000 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 55.000 42.000 Hovedskydning
110155 Sebastian Emil Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 49.000 37.000 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 32.000 24.000 Hovedskydning
10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds GPA 26.000 20.000 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 22.000 17.000 Hovedskydning
89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening GPA 48.000 36.000 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 44.000 33.000 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 61.000 46.000 Hovedskydning
34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening GPA 46.000 35.000 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Asnæs Skytteforening GPA 41.000 31.000 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Asnæs Skytteforening GPA 35.000 27.000 Hovedskydning
119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening GPA 14.000 11.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 66.000 50.000 Hovedskydning
13266 Steen Laursen Nordjysk Historisk Skytteforening GPA 25.000 19.000 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 27.000 20.000 Hovedskydning
121580 Ulrich Hedegaard Frederikshavn Skyttekreds GPA 38.000 29.000 Hovedskydning
31422 Frank Hansen Engesvang Skyttekreds GPA 50.000 38.000 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds GPA 55.000 42.000 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 22.000 17.000 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 36.000 27.000 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening GPA 37.000 28.000 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 62.000 47.000 Hovedskydning
23209 Henrik Kjeldsen Rønde Skytteforening GPA 25.000 19.000 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 58.000 44.000 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 66.000 50.000 Hovedskydning
112256 Gert Kjær Jensen Esbjerg Skyttekreds GPA 32.000 24.000 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 47.000 36.000 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 55.000 42.000 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 42.000 32.000 Hovedskydning
27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 56.000 42.000 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 29.000 22.000 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 32.000 24.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening GPA 48.000 36.000 Hovedskydning
123561 Ole Sørensen Horsens Skyttekreds GPA 9.000 7.000 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 52.000 39.000 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 57.000 43.000 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 46.000 35.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 53.000 40.000 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening GPA 46.000 35.000 Hovedskydning
GPA 47.000 36.000 Hovedskydning
121744 Lars Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 28.000 21.000 Hovedskydning
13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening GPA 19.000 14.000 Hovedskydning
115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub GPA 57.000 43.000 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub GPA 6.000 5.000 Hovedskydning
17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub GPA 23.000 17.000 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 62.000 47.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 60.000 45.000 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 47.000 36.000 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 51.000 39.000 Hovedskydning
23214 Frank Jacobsen Århus Pistolklub GPA 48.000 36.000 Hovedskydning
110156 Benny Kjeld Bille Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 62.000 47.000 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds GPA 40.000 30.000 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 39.000 30.000 Hovedskydning
110568 Nikolaj Wollenberg Ølsted Skytteforening GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 57.000 43.000 Hovedskydning

Til toppen