Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
4 Omgang individuelle resultater 2015 - 2016 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydvest
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Helle Skytteforening
Outrup Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Rødding Skytteforening
Varde Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
V2H1
268.000
268.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
V2H1
286.000
286.000
Hovedskydning
V1H2
247.000
247.000
Hovedskydning
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
S2H1
247.000
247.000
Hovedskydning
122280
Jan Christensen
Ølgod Skytteforening
V1H3
252.000
252.000
Hovedskydning
39730
Thomas Jespersen
Ribe Skyttekreds
V1H2
272.000
272.000
Hovedskydning
39688
Torben Kristensen
Ribe Skyttekreds
V1H3
264.000
264.000
Hovedskydning
40479
Villy Nissen
Esbjerg Skyttekreds
V1H1
285.000
285.000
Hovedskydning
39048
Bjarne Fahnøe
Helle Skytteforening
V1H1
284.000
284.000
Hovedskydning
38618
Holger Østergaard
Outrup Skytteforening
S2H2
232.000
232.000
Hovedskydning
V1H3
267.000
267.000
Hovedskydning
91088
Niels Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H4
244.000
244.000
Hovedskydning
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
S2H2
240.000
240.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Brørup Skyttekreds
V2H1
282.000
282.000
Hovedskydning
102480
Per Fjord Carlsen
Varde Skytteforening
V2H1
251.000
251.000
Hovedskydning
V1H3
254.000
254.000
Hovedskydning
118959
Ove Jensen
Esbjerg Skyttekreds
V2H2
243.000
243.000
Hovedskydning
39817
Jesper B. Hansen
Ribe Skyttekreds
V1H3
267.000
267.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H3
259.000
259.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V2H2
250.000
250.000
Hovedskydning
40328
Jens Chr. Lund
Esbjerg Skyttekreds
S2H2
249.000
249.000
Hovedskydning
40421
Kaj Bornhøft
Esbjerg Skyttekreds
S2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
120498
Bjarne Jensen
Esbjerg Skyttekreds
S2H2
252.000
252.000
Hovedskydning
120499
Morten Jensen
Esbjerg Skyttekreds
V2H2
252.000
252.000
Hovedskydning
38137
Torkild Brinck-Jensen
Ølgod Skytteforening
V1H4
247.000
247.000
Hovedskydning
39404
Eva E. Christensen
Varde Skytteforening
V2H2
188.000
188.000
Hovedskydning
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
V1H4
233.000
233.000
Hovedskydning
107915
Kurt Jensen
Helle Skytteforening
S2H2
261.000
261.000
Hovedskydning
121323
Thomas Jessen
Helle Skytteforening
V1H3
267.000
267.000
Hovedskydning
119212
Gulak Olsen
Bramming Skytteforening
V2H2
263.000
263.000
Hovedskydning
115659
Lasse Fyhn
Brørup Skyttekreds
U2H
223.000
223.000
Hovedskydning
124638
Claus Klockmann
Rødding Skytteforening
V1H4
238.000
238.000
Hovedskydning
41618
Anders Secher
Brørup Skyttekreds
S2H2
233.000
233.000
Hovedskydning
V2H1
275.000
275.000
Hovedskydning
41496
Troels Jensen
Brørup Skyttekreds
U2H
268.000
268.000
Hovedskydning
122535
Oscar Klockmann
Rødding Skytteforening
BK
230.000
230.000
Hovedskydning
39413
Ejlif Christensen
Alslev Skytteforening
S2H2
244.000
244.000
Hovedskydning
38329
Heidi Overgaard Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V2H1
243.000
243.000
Hovedskydning
40341
Hans Frahm Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V1H3
269.000
269.000
Hovedskydning
123356
Kenneth W. Pedersen
Esbjerg Skyttekreds
V2H2
272.000
272.000
Hovedskydning
92839
Kasper Ladegaard Nielsen
Ølgod Skytteforening
V1H4
241.000
241.000
Hovedskydning
39501
Allan E. Christensen
Varde Skytteforening
U2H
226.000
226.000
Hovedskydning
120503
Morten Lindhardt Zühlke
Bramming Skytteforening
V2H2
131.000
131.000
Hovedskydning
122236
Hanne Horslund
Brørup Skyttekreds
V2H2
266.000
266.000
Hovedskydning
104112
Jeppe Holm Pedersen
Outrup Skytteforening
V2H2
244.000
244.000
Hovedskydning
39776
Mogens Hansen-Bæck
Rødding Skytteforening
V1H4
220.000
220.000
Hovedskydning
41682
Jens Jørgen Madsen
Rødding Skytteforening
S2H1
278.000
278.000
Hovedskydning
39924
Johnie Knudsen
Helle Skytteforening
V1H3
279.000
279.000
Hovedskydning
97436
Jonas Ellegaard Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
JUN
231.000
231.000
Hovedskydning
38187
Nadia Christensen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H4
228.000
228.000
Hovedskydning
122707
Flemming Vagtborg
Alslev Skytteforening
V2H2
189.000
189.000
Hovedskydning
39716
Bent Pedersen
Ribe Skyttekreds
V1H3
270.000
270.000
Hovedskydning
40345
Arvid Hyldgaard Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V1H1
267.000
267.000
Hovedskydning
122990
Bjarne Hansen
Outrup Skytteforening
V2H2
205.000
205.000
Hovedskydning
Til toppen