Lufthold 4. runde 2015-16 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
116604 Asger Elkjær Jørgensen Ølstykke Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
61908 David Buchholdt Ølstykke Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
63955 Gitte Thomsen Ølstykke Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
113650 André Hougesen Ølstykke Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
106884 Sebastian Nielsen Ølstykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114210 Emilie Mørkholdt Walther Frederikssund Skytteforening, IF1864 J1 197.000 197.000 Hovedskydning
63575 Kaj Greisager Hillerød Skytteforening VS3 166.000 166.000 Hovedskydning
85340 Morten Stockflet Jørgensen Hillerød Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening US2 160.000 160.000 Hovedskydning
109134 Ernst Rosenwagner Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123556 Mathias Rasmussen Ølstykke Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
122950 Bastian Eckert Busgaard Ølstykke Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
96259 Villiam Hansen Ølstykke Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109976 Anders Klitsgaard Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
91811 Jørgen Eskildsen Hillerød Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
91295 Kewin Nissen Jørlunde Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
113749 Ulrikke Marie Furland Jørlunde Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
63101 Christoffer Fries Hillerød Skytteforening US2 181.000 181.000 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
109971 Jon Strehlow Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 189.000 189.000 Hovedskydning
57413 Morten Larsen Hillerød Skytteforening VS3 172.000 172.000 Hovedskydning
96425 Henning Worm Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
101813 Michael Føns Bendix Ølstykke Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
63572 Karin Bay Hillerød Skytteforening VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
80900 Kim Nørager Bay Hillerød Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
101867 Jacob Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
92962 Kristoffer Paulin Petersen Jørlunde Skytteforening US2 181.000 181.000 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104846 Dorte Dyregaard Hillerød Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
106324 Emilie Kähler Hjenner Jørlunde Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107588 Natalie Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
107961 Fie Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 194.000 194.000 Hovedskydning
81468 Connie-Karina Smidt Madsen Ølstykke Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 181.000 181.000 Hovedskydning
121601 Sanne Strehlov Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 183.000 183.000 Hovedskydning
121788 Victoria Skeldal Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107587 Megan Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
105677 Marina Bjørnestad Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
113745 Cordelie Kähler Hjenner Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113750 Victoria Sommer Binder Jørlunde Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94554 Elisabeth Eliasen Jørlunde Skytteforening US2 151.000 151.000 Hovedskydning
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
96316 Michala Worm Bjørnestad Frederikssund Skytteforening, IF1864 UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen