Omegnsturnering 7 omg. Odder 2016 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
122718 Christian Møller Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
122719 Casper Møller Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
121964 Therkel Foged Skytteklubben DSB/ASF BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
119875 Rasmus Vestergaard VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121398 Simon Vestergaard VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
120873 Troels Boesen Odder Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
115255 Rasmus Sandberg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
114052 Thomas Høgh Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
114220 Sebastian Elbinger Pedersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119847 Jens Nicolai Bøje Pedersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
26538 Mathias Kruse Petersen Skytteklubben DSB/ASF US2 178.000 178.000 Hovedskydning
117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
122670 Bertram Knoblavch Odder Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
122672 Malou Ann Petersen Odder Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
122196 Tobias Kastberg Postens Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122213 Viktor Bjørnskov Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122792 Lukas Nolsøe Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117792 Mathilde Røntved Calmar Postens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
113932 Christian B Nielsen Odder Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
107154 Bjarke Balters Hermann Beder-Malling Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
122209 Tobias Hansen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
120871 Oliver Thuesen Odder Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
122794 Carl Johan Trier Dehle Skytteklubben DSB/ASF BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113774 Jakob Høgh Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
119846 Rasmus Langberg Kivilaid VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 188.000 188.000 Hovedskydning

Til toppen