Lapua Cup og Præmievåben finale 2016 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening UÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub US2 190.0 190.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS US2 188.0 188.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening US1 186.0 186.0 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening US1 186.0 186.0 Mesterskab
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening US1 188.0 188.0 Hovedskydning
123141 Maja Krabbe Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
123141 Maja Krabbe Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds US2 187.0 187.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds US1 196.0 196.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds US1 193.0 193.0 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds US2 187.0 187.0 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening US2 185.0 185.0 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US1 198.0 198.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US1 195.0 195.0 Mesterskab
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if US1 193.0 193.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if US1 190.0 190.0 Mesterskab
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds US1 190.0 190.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 193.0 193.0 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 194.0 194.0 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening US1 196.0 196.0 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
34006 Nanna Ebbesen Billund-Vorbasse Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
34006 Nanna Ebbesen Billund-Vorbasse Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 190.0 190.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening US1 194.0 194.0 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening US1 197.0 197.0 Mesterskab
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening US1 195.0 195.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS US1 192.0 192.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS US1 192.0 192.0 Mesterskab
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
99497 Ivan Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
99497 Ivan Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening UÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening UÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
37727 Michael Christensen Aalborg Skyttekreds US1 197.0 197.0 Hovedskydning
37727 Michael Christensen Aalborg Skyttekreds US1 196.0 196.0 Mesterskab
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening US2 191.0 191.0 Mesterskab
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening US2 194.0 194.0 Hovedskydning
116390 Trine Goth Hansen Vojens Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden UÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
53091 Line N. With Ornebjerg Skytteforening US1 192.0 192.0 Mesterskab
53091 Line N. With Ornebjerg Skytteforening US1 192.0 192.0 Hovedskydning
28244 Louise Hasager Boddum-Ydby Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
28244 Louise Hasager Boddum-Ydby Skytteforening UÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
90487 Søren Thor Munkholm Horne Skytteforening US2 191.0 191.0 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening US1 194.0 194.0 Hovedskydning
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening US1 193.0 193.0 Mesterskab
65216 Jonas Holm-Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 US2 183.0 183.0 Mesterskab
65216 Jonas Holm-Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 US2 190.0 190.0 Hovedskydning

Til toppen