Pistolterræn Grønbjerg 2016 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 57.0 48.0 Hovedskydning
18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 51.0 43.0 Hovedskydning
24020 Karsten Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 11.0 9.0 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 51.0 43.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
121884 Harald Kroning Idrætsforeningen Flyvestation Karup GPA 55.0 46.0 Hovedskydning
116162 Christian Lauge Jensen Djurslands PistolKlub GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 55.0 46.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 51.0 43.0 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
25886 Max Hald Akademisk Skytteforening, Århus GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 61.0 51.0 Hovedskydning
97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 49.0 41.0 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
93357 Michael Mose Christiansen Thisted Pistolklub GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 51.0 43.0 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
121744 Lars Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
32359 Knud B. E. Svendsen Lind Skytteforening GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
95341 Jørgen Nielsen Lind Skytteforening GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GPA 57.0 48.0 Hovedskydning

Til toppen