Luft sommerskydning 1 2016 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening VÅ2 182.0 182.0 Hovedskydning
120437 Malte Rechnagl Varde Skytteforening BK3 160.0 160.0 Hovedskydning
39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening SE1 186.0 186.0 Hovedskydning
39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening VS3 152.0 152.0 Hovedskydning
122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
122162 Maja Møldrup Hansen Alslev Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Alslev Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122140 Nicklas Frederik Frifeldt Kofoed Alslev Skytteforening BK3 163.0 163.0 Hovedskydning
122149 Philip Linding Hansen Alslev Skytteforening BK3 151.0 151.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 176.0 176.0 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
122144 Andreas Lias Skovgaard Sørensen Alslev Skytteforening BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
103043 Amalie Nielsen Alslev Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
119465 Christian Offersgaard Hansen Alslev Skytteforening BK3 159.0 159.0 Hovedskydning
122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
122141 Natasja Buhl Muusmann Alslev Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
122155 Yasmin Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
122152 Oskar Frej Kirkegaard Alslev Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
122160 Cecilie Natasia Frifeldt Kofoed Alslev Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening BK3 156.0 156.0 Hovedskydning
39163 Patrick Laursen Varde Skytteforening US2 158.0 158.0 Hovedskydning
122161 Victoria Zofia Wojtysiak Storinggaard Alslev Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening US1 191.0 191.0 Hovedskydning
39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
125417 Bertram Hirtz Ølgod Skytteforening BK3 152.0 152.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
123467 Ole Birk Kortegaard Gårde Idræts- og Skytteforening VS3 191.0 191.0 Hovedskydning
105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
97686 Jacob Lund Friis Alslev Skytteforening J1 190.0 190.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
123616 Philip H. Sørensen Varde Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
111310 Christina Alexandra Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 183.0 183.0 Hovedskydning
39313 Jørn Lund Varde Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
123469 Thomas Brorsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 196.0 196.0 Hovedskydning
123466 Noah Birk Kortegaard Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 142.0 142.0 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 192.0 192.0 Hovedskydning
119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening BK3 166.0 166.0 Hovedskydning
122143 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening BK3 134.0 134.0 Hovedskydning
40499 Svend Åge Sørensen Varde Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning

Til toppen