landsdelsmesterskab 15m riffel 2016 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122886 Lisa Hesel Vind Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
122886 Lisa Hesel Vind Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
113285 Noah Linnebjerg Jensen Trehøje Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
113285 Noah Linnebjerg Jensen Trehøje Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
111941 Marco Hedegaard Andersen Trehøje Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
111941 Marco Hedegaard Andersen Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
US2 187.0 187.0 Hovedskydning
US2 188.0 188.0 Mesterskab
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening US1 194.0 194.0 Mesterskab
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening US1 194.0 194.0 Hovedskydning
87132 Freja Østerbøg Trehøje Skytteforening US2 190.0 190.0 Hovedskydning
87132 Freja Østerbøg Trehøje Skytteforening US2 189.0 189.0 Mesterskab
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening UÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
108886 Cathrine Lucasen Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
108886 Cathrine Lucasen Ulfborg Bys Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Holstebro Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
101691 Mads Esager Høgh Holstebro Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
123665 Esben Mortensen Trehøje Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
123665 Esben Mortensen Trehøje Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
112187 Rikard Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
112187 Rikard Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
87140 Oliver Dyremose Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
87140 Oliver Dyremose Ulfborg Bys Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
94684 Nikolaj Madum Bertelsen Holstebro Skytteforening US2 175.0 175.0 Hovedskydning
94684 Nikolaj Madum Bertelsen Holstebro Skytteforening US2 187.0 187.0 Mesterskab

Til toppen