Ballerup Sommerstævne + Store Skydedag (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 198.0 198.0 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
113361 Nicklas Fæstelager Ballerup Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
126298 Magnus Wiese Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. J2 171.0 171.0 Hovedskydning
105104 Marius Hilding Petersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening BK3 115.0 115.0 Hovedskydning
94209 Morten Schmidt Ballerup Skytteforening FRI 163.0 163.0 Hovedskydning
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden UÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
126300 Albert Wiese Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
124091 Mikkel Wulff Breinstrup Ballerup Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
126190 David Hede Olofsen Ballerup Skytteforening J2 176.0 176.0 Hovedskydning
126299 Rico Rice Ballerup Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
126299 Rico Rice Ballerup Skytteforening BK3 173.0 173.0 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
84218 Jacob Warrer Ballerup Skytteforening US1 195.0 195.0 Hovedskydning
84218 Jacob Warrer Ballerup Skytteforening US1 196.0 196.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
110953 Frederikke Storm Ballerup Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
110953 Frederikke Storm Ballerup Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
113130 Alexander Bengtsen Ballerup Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 191.0 191.0 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J1 199.0 199.0 Mesterskab
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 198.0 198.0 Mesterskab
116549 Patrick Bengtsen Ballerup Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
124092 Andreas Stjernholm Engelbrecht Ballerup Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. UÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening J2 183.0 183.0 Mesterskab
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
113129 Louise Bengtsen Ballerup Skytteforening UÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab

Til toppen