Divisionsskydning runde 1 hjemme (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 541.0 541.0 Hovedskydning
114081 Thomas Trebbien Nykøbing Sj. Skytteforening BK 497.0 497.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 542.0 542.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 548.0 548.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 515.0 515.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 534.0 534.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 573.0 573.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 458.0 458.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 543.0 543.0 Hovedskydning
106793 Anna T. Pedersen Knabstrup Skytteforening JUN 466.0 466.0 Hovedskydning
57452 Michael Alring Svinninge Skytteforening S2H1 506.0 506.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 541.0 541.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 523.0 523.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 543.0 543.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 543.0 543.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 507.0 507.0 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 486.0 486.0 Hovedskydning
123337 Simon Bøttger Knabstrup Skytteforening JUN 401.0 401.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Knabstrup Skytteforening JUN 415.0 415.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 496.0 496.0 Hovedskydning
116688 Claus Niemann Kristensen Hvidebæk Skytteforening V1H3 473.0 473.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 511.0 511.0 Hovedskydning
126348 Arne Rosenville Hvidebæk Skytteforening V1H3 465.0 465.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 510.0 510.0 Hovedskydning
87037 Peter Jablonski Mullerup Skytteforening V1H3 252.0 252.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 533.0 533.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening V2H1 543.0 543.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening S2H1 486.0 486.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 560.0 560.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 554.0 554.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 384.0 384.0 Hovedskydning
123087 Mick Fossdahl Mullerup Skytteforening V1H3 258.0 258.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 507.0 507.0 Hovedskydning
57272 Erik Nygaard Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 403.0 403.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 415.0 415.0 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening V2H1 548.0 548.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 530.0 530.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 505.0 505.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 552.0 552.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening V2H1 480.0 480.0 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 505.0 505.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening JUN 502.0 502.0 Hovedskydning
111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 518.0 518.0 Hovedskydning
124670 Martin Rodin Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening U1H1 373.0 373.0 Hovedskydning
57397 Finn Hansen Svinninge Skytteforening S2H1 488.0 488.0 Hovedskydning
116307 Bjarne Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 449.0 449.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H3 517.0 517.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 548.0 548.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 525.0 525.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 477.0 477.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 471.0 471.0 Hovedskydning
98518 Martin Gregersen Mullerup Skytteforening JUN 260.0 260.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 543.0 543.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 502.0 502.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening BK 585.0 585.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 572.0 572.0 Hovedskydning
98117 Lene Sjøgren Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 437.0 437.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 506.0 506.0 Hovedskydning
98208 Kasper Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 528.0 528.0 Hovedskydning
114354 Danni Lorentzen Mullerup Skytteforening V1H3 270.0 270.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 558.0 558.0 Hovedskydning

Til toppen