50m turnering ungdom 1. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
124787 Simon Andreasen Skytteforening Kimbrerne BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
119474 Sarah Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
121646 Magnus Dahl Nielsen Sindal Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
125245 Noah Krogh Hjallerup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
121792 Laura Torp Städe Skytteforening Kimbrerne BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
121793 Gustav Torp Städe Skytteforening Kimbrerne BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Hovedskydning
110231 Carl Monk Vangsgård Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122270 Lukas Blankensteiner Frederikshavn Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Hovedskydning
104648 Martin Møller Frantsen Bjergby SGI&U BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
120645 Gabriel Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
122615 Victor Gerner Nielsen Aalborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121511 Mathias Christensen Aalborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
116735 Jolan Lade Hjørring Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122900 Mads Rømer Hjørring Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
126072 Lærke Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne J2 187.000 187.000 Hovedskydning
126013 Kalle Visti Andresen Hjørring Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
122899 Oscar Alon Hjørring Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
124500 Kitija Harlinska Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
120646 Clara Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126008 Mads Larsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
126011 Malthe Burholt Frederikshavn Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
126075 Tobias Sørensen Hjallerup Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
122656 Johannes Saaby Tølbøl Bjergby SGI&U BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
109339 Sofie Heise Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
124738 Tobias Mundt Frederikshavn Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122902 Anine Marie Lilholt Madsen Hjørring Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
122867 Laura Pilgaard Christensen Thisted Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
113690 Kristian Toft Andersen Thisted Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
123037 Rasmus Tved Overgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
123015 Esben Kilde Johansen Hjallerup Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
112683 Jesper Østergaard Karby Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
124228 Martin Bakmann Thisted Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
85621 Rasmus Immersen Sjørring Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
126021 Laura Andersen Pandrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
115285 Nikolaj Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118318 Magnus Spetzler Boddum-Ydby Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne J2 194.000 194.000 Hovedskydning
126022 Julius Lønstrup Poulsen Pandrup Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
123791 Tobias Vangsgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
112671 Kasper Søndergaard Rasmussen Karby Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
105160 Frederik Krog Bjergby SGI&U BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123457 Jonas Jensen Hjallerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
120441 Phillip M. L. Gade Frederikshavn Skyttekreds BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
125992 Ditte Johansen Karby Skyttekreds BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
118196 Elena Snedker Karby Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds J2 128.000 128.000 Hovedskydning
123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
126184 Fredrik Skov Hansen Aalborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
118538 Asger Meng Dahl Sindal Skyttekreds BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
126018 Frederik Stegelmann Hjørring Skytteforening BK3 159.000 159.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
123016 Lasse Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
144931 Janus Kellin Sindal Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
126009 Micklas Ørskov Frederikshavn Skyttekreds BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK1 188.000 188.000 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
122759 Ida B. K. Jensen Sjørring Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109766 Johan Erbs Bjergby SGI&U BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
112020 Emil Skaarup Nilsen Sjørring Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
115933 Lauge Vangsgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
116697 Mathias Moldrup Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
108411 Rune Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
118975 Kenni Vi Tran Sjørring Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
108407 Lau Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
122614 Jonas W. Pedersen Aalborg Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
97738 Christina Glöss Karby Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
116671 Gustav Molnit Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
104299 Jacob Heise Nykøbing Mors Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118559 Patrick Kiel Løvenkrands Boddum-Ydby Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
118761 Ebbe Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
118316 Jeppe Søe Jakobsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen