Divisionsskydning runde 1 ude (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 182.000 182.000 Hovedskydning
118928 Tobias Melchert Greve Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
59562 Jakob Jensen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS3 195.000 195.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
117039 Katrine Mittå Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
119906 Katarina H. Funch Greve Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
126088 Emma W. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
126089 Emilie Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening VS1 197.000 197.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 183.000 183.000 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 191.000 191.000 Hovedskydning
105670 Bent Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 176.000 176.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
110092 Janne Bagge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 195.000 195.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
76285 Kasper Laugsen Knabstrup Skytteforening VS3 147.000 147.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening UÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Meulengracht Greve Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Svinninge Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 190.000 190.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 197.000 197.000 Hovedskydning
SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US2 180.000 180.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 194.000 194.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if VÅ1 191.000 191.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
57498 Carsten Iversen Svinninge Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
110953 Frederikke Storm Ballerup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
82536 Henrik Aunstrup Ballerup Skytteforening VÅ2 182.000 182.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
123146 Nora Mittå Madsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
121711 Sean Hughes Knabstrup Skytteforening US2 71.000 71.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
110397 Signe Vangsgaard Tuse Skytteforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening US2 187.000 187.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
109619 Stella Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
94117 Mads Faarborg Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
119624 Emil Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 177.000 177.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
57698 Torben B Nielsen Svinninge Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening US2 155.000 155.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
112140 Jan Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
118274 Jannie Kjeldgaard Drews Riemer Knabstrup Skytteforening VS3 93.000 93.000 Hovedskydning
113109 Mohammed Salmon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
116689 Sebastian Frøslev Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
121305 Niels Madsen Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 170.000 170.000 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening US2 188.000 188.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen