Turnering Pistol Cal. 22 og Luftpistol A omg. (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds V1H2 258.0 258.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H2 265.0 265.0 Hovedskydning
81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning V1H3 256.0 256.0 Hovedskydning
35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds S2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds V1H3 253.0 253.0 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK 290.0 290.0 Hovedskydning
97223 Mads Dallerup Vissenbjerg Skytteforening V1H4 228.0 228.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H4 222.0 222.0 Hovedskydning
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening V1H1 287.0 287.0 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening V1H2 265.0 265.0 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 257.0 257.0 Hovedskydning
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
120767 Uffe Møller Faaborg Skytteforening V1H4 257.0 257.0 Hovedskydning
119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning V2H2 262.0 262.0 Hovedskydning
45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I V1H2 261.0 261.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening S2H1 283.0 283.0 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening S2H1 293.0 293.0 Hovedskydning
99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening S2H1 247.0 247.0 Hovedskydning
99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening S2H2 253.0 253.0 Hovedskydning
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning V2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
125320 Ole Madsen Krarup/Espe Skydning V2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
46265 Martin Mühlendorph Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H4 255.0 255.0 Hovedskydning
50991 Jens Peder Jensen Bullerup Skyttekreds S2H2 238.0 238.0 Hovedskydning
86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds V1H4 250.0 250.0 Hovedskydning
49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening V1H2 274.0 274.0 Hovedskydning
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H3 255.0 255.0 Hovedskydning
129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I V1H4 211.0 211.0 Hovedskydning
130249 Frederik Bech-Hansen Lunde Sg&I JUN 254.0 254.0 Hovedskydning
127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening V2H2 262.0 262.0 Hovedskydning
47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling S2H2 228.0 228.0 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds S2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds V2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening V2H2 265.0 265.0 Hovedskydning
52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds V1H3 260.0 260.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H2 229.0 229.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H2 227.0 227.0 Mesterskab
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening V2H2 238.0 238.0 Hovedskydning
49966 Karsten Soelberg Jensen Vissenbjerg Skytteforening FRI 293.0 293.0 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
52518 Per Hübsmann Hansen Paarup Skytteforening V1H4 212.0 212.0 Hovedskydning
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
119585 Anton Hvillum Lunde Sg&I BK 225.0 225.0 Hovedskydning
45123 Klaus Elian Lunde Sg&I V1H2 262.0 262.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I S2H2 251.0 251.0 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 285.0 285.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I U2H 235.0 235.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H2 259.0 259.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H2 279.0 279.0 Mesterskab
93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 273.0 273.0 Hovedskydning
49182 Søren Andersen Vissenbjerg Skytteforening V1H4 226.0 226.0 Hovedskydning
49238 Mogens Nielsen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 235.0 235.0 Hovedskydning
52669 Anette Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening V1H4 216.0 216.0 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening V2H2 253.0 253.0 Hovedskydning
119190 Mogens Volgt Juhl Krarup/Espe Skydning S2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
121631 Kim Hansen Krarup/Espe Skydning V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening S2H2 235.0 235.0 Hovedskydning
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening V1H3 265.0 265.0 Hovedskydning
133231 Poul Erik Rasmussen Lumby Skytteforening V1H2 260.0 260.0 Hovedskydning
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I V1H4 201.0 201.0 Hovedskydning
130195 Line Sørensen Haue Lunde Sg&I JUN 169.0 169.0 Hovedskydning
127373 Lau Danielsen Paarup Skytteforening V1H4 253.0 253.0 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening V1H4 220.0 220.0 Hovedskydning
71298 Martin Holm Lunde Sg&I V1H4 223.0 223.0 Hovedskydning
130955 Brian Berry Olsen Krarup/Espe Skydning V2H2 273.0 273.0 Hovedskydning
130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H4 243.0 243.0 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening V1H2 267.0 267.0 Hovedskydning
51502 Arne Phillip Lumby Skytteforening V1H3 248.0 248.0 Hovedskydning
51293 Rune Stengaard Lumby Skytteforening S2H1 258.0 258.0 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
52132 Kurt Kruse Bullerup Skyttekreds V1H4 230.0 230.0 Hovedskydning
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening V1H3 272.0 272.0 Hovedskydning
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening V1H2 261.0 261.0 Hovedskydning
52624 Hans Olesen Paarup Skytteforening V1H3 262.0 262.0 Hovedskydning
52509 Richard Belin Paarup Skytteforening V1H4 247.0 247.0 Hovedskydning
97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
44838 Carl-Erik Sander Rudkøbing Skyttekreds V1H2 245.0 245.0 Hovedskydning
51420 Jens Bøhm Lumby Skytteforening V1H2 259.0 259.0 Hovedskydning

Til toppen