Gesten Skydning 2017 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
41351 Martin Ravn Rødding Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
83047 Pernille Buch Gesten Skytteforening US1 193.0 193.0 Hovedskydning
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening VÅ3 184.0 184.0 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
98621 Jørgen Balzer Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 189.0 189.0 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
132457 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Mesterskab
132457 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
107727 Allan Toft Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
107727 Allan Toft Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
100008 Henrik Olesen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds VÅ2 187.0 187.0 Mesterskab
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
119698 Mads Jacobsen Holsted Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Mesterskab
119698 Mads Jacobsen Holsted Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Mesterskab
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
83400 Charlotte Kristine Damkjær Gesten Skytteforening US2 185.0 185.0 Hovedskydning
127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Mesterskab
127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
34101 Kurt Lorentsen Helle Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
112897 Simon Jæger Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112897 Simon Jæger Gørding/Vejrup Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
117414 Lucas K. Lolk Gørding/Vejrup Skyttekreds BK2 189.0 189.0 Mesterskab
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding/Vejrup Skyttekreds J2 200.0 200.0 Hovedskydning
109979 Silas Grønnebæk Holsted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
109979 Silas Grønnebæk Holsted Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
116858 Lukas Lund Lauridsen Holsted Skyttekreds J2 179.0 179.0 Mesterskab
116858 Lukas Lund Lauridsen Holsted Skyttekreds J2 183.0 183.0 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 196.0 196.0 Mesterskab
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening BK4 163.0 163.0 Hovedskydning
131760 Ole Clausen Gesten Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
119142 Alexander Jensen Rødding Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
127989 Heidi Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 185.0 185.0 Mesterskab
128561 Thobias Gamborg Willert Gesten Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
88831 Erik Olesen Helle Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
88831 Erik Olesen Helle Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
117414 Lucas K. Lolk Gørding/Vejrup Skyttekreds BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE3 190.0 190.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
128560 Christian Juhl Olesen Gesten Skytteforening US2 176.0 176.0 Hovedskydning
130682 Anders Grønnebæk Holsted Skyttekreds UÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
130682 Anders Grønnebæk Holsted Skyttekreds UÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning

Til toppen