A Puljeskydning 25m. Pistol Fin, Std. GPA og GR (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35758 Bent Thorvald Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening S2H1 518.0 518.0 Hovedskydning
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I V2H1 418.0 418.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 519.0 519.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H3 494.0 494.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I S2H1 488.0 488.0 Hovedskydning
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I V1H1 551.0 551.0 Hovedskydning
81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning V2H1 490.0 490.0 Mesterskab
81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning V2H1 464.0 464.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H1 509.0 509.0 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H3 365.0 365.0 Hovedskydning
86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds V1H3 407.0 407.0 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H2 529.0 529.0 Hovedskydning
125781 Thomas Rødsgaard Krarup/Espe Skydning V1H3 440.0 440.0 Hovedskydning
125320 Ole Madsen Krarup/Espe Skydning V1H3 472.0 472.0 Hovedskydning
125320 Ole Madsen Krarup/Espe Skydning V1H3 494.0 494.0 Mesterskab
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning V2H1 494.0 494.0 Mesterskab
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning V2H1 519.0 519.0 Hovedskydning
48258 Christoffer Rasmussen Krarup/Espe Skydning V2H1 432.0 432.0 Hovedskydning
99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening S2H1 443.0 443.0 Hovedskydning
46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I U1H1 540.0 540.0 Hovedskydning
119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning V2H1 492.0 492.0 Mesterskab
119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning V2H1 493.0 493.0 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H3 486.0 486.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H3 500.0 500.0 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning V1H1 506.0 506.0 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H3 469.0 469.0 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I V1H2 501.0 501.0 Mesterskab
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I V1H2 508.0 508.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H1 501.0 501.0 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I U1H1 503.0 503.0 Mesterskab
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I U1H1 495.0 495.0 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening V1H2 512.0 512.0 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening V1H2 496.0 496.0 Hovedskydning
48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I V1H2 501.0 501.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H3 515.0 515.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H3 502.0 502.0 Mesterskab
119190 Mogens Volgt Juhl Krarup/Espe Skydning V2H1 412.0 412.0 Hovedskydning
46568 Thomas Riise Sødinge Skytteforening V2H1 378.0 378.0 Hovedskydning
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 542.0 542.0 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening V2H1 484.0 484.0 Hovedskydning
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 544.0 544.0 Hovedskydning
124829 Houshmand Dehghani Faaborg Skytteforening V1H2 522.0 522.0 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 542.0 542.0 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 545.0 545.0 Mesterskab

Til toppen