Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Hanebjergstævnet (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Fyn
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Helsinge S&i - Skytteafd.
Hillerød Skytteforening
Jørlunde Skytteforening
Melby Skytteforening
Strø S&G
Særslev Skytteforening
Værløse Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
106884
Sebastian Nielsen
Ølstykke Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
106884
Sebastian Nielsen
Ølstykke Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
115167
Camilla Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
UÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
115167
Camilla Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
UÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
121388
Christian Ansbjerg
Værløse Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
121388
Christian Ansbjerg
Værløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
120517
Bjørn Raaby
Værløse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
120517
Bjørn Raaby
Værløse Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
111897
Magnus Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
111897
Magnus Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
121755
Sofus Larsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
193.000
193.000
Mesterskab
121755
Sofus Larsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
62449
Andreas Gradischnig
Strø S&G
UÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
62449
Andreas Gradischnig
Strø S&G
UÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
118540
Mia Toxværd
Melby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
118540
Mia Toxværd
Melby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
85869
Jesper Sachs
Frederikssund Skytteforening, IF1864
US2
186.000
186.000
Hovedskydning
122559
Victor Appelquist
Melby Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
122559
Victor Appelquist
Melby Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
123556
Mathias Rasmussen
Ølstykke Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
123556
Mathias Rasmussen
Ølstykke Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
122950
Bastian Eckert Busgaard
Ølstykke Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
122950
Bastian Eckert Busgaard
Ølstykke Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
123889
Frederik Van Hauen
Melby Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
123889
Frederik Van Hauen
Melby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
113751
William Dyhr Andreasen
Jørlunde Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
113751
William Dyhr Andreasen
Jørlunde Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
91295
Kewin Nissen
Jørlunde Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
91295
Kewin Nissen
Jørlunde Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
115847
Søren Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
184.000
184.000
Mesterskab
115847
Søren Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VS3
175.000
175.000
Hovedskydning
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
111899
Thomas Høvelskov
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
62600
Dennis Kvistgaard
Ølstykke Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
62600
Dennis Kvistgaard
Ølstykke Skytteforening
VS2
178.000
178.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Hovedskydning
62466
Thomas Pedersen
Jørlunde Skytteforening
VS2
191.000
191.000
Mesterskab
62466
Thomas Pedersen
Jørlunde Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
111896
Mathias Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
111896
Mathias Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
195.000
195.000
Mesterskab
116909
Sarah Ekman
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
116909
Sarah Ekman
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
VS2
195.000
195.000
Mesterskab
VS2
191.000
191.000
Hovedskydning
112325
Dorthe Vanggaard
Særslev Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
112325
Dorthe Vanggaard
Særslev Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
116604
Asger Elkjær Jørgensen
Ølstykke Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
116604
Asger Elkjær Jørgensen
Ølstykke Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
114844
Victor Farsinsen
Strø S&G
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
114844
Victor Farsinsen
Strø S&G
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
126337
Allan Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
126337
Allan Juul
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
120138
Claus Toxværd
Melby Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Mesterskab
120138
Claus Toxværd
Melby Skytteforening
VÅ1
192.000
192.000
Hovedskydning
103961
Victor Nielsen
Ølstykke Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
103961
Victor Nielsen
Ølstykke Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
63343
Flemming Walther
Melby Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Mesterskab
63343
Flemming Walther
Melby Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
63279
Sara Brix Sivertsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
US2
193.000
193.000
Hovedskydning
63279
Sara Brix Sivertsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
US2
194.000
194.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
98522
Stefan Olsen
Jørlunde Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
98522
Stefan Olsen
Jørlunde Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
113745
Cordelie Kähler Hjenner
Jørlunde Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
113745
Cordelie Kähler Hjenner
Jørlunde Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
113746
Freia Breuning Tjørnelund
Jørlunde Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
113746
Freia Breuning Tjørnelund
Jørlunde Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
113750
Victoria Sommer Binder
Jørlunde Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
113750
Victoria Sommer Binder
Jørlunde Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
119048
Noah Dali Rasmussen
Jørlunde Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
119048
Noah Dali Rasmussen
Jørlunde Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
119053
Victoria Holst
Jørlunde Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
119053
Victoria Holst
Jørlunde Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Mesterskab
121413
Mette Pettersson
Jørlunde Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
121413
Mette Pettersson
Jørlunde Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
123264
Christian Sørensen
Jørlunde Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
123264
Christian Sørensen
Jørlunde Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
111942
Kasper Hansen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
196.000
196.000
Mesterskab
111942
Kasper Hansen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
83692
Victoria H. Hansen
Ølstykke Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
83692
Victoria H. Hansen
Ølstykke Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
122887
Gitte Appelquist
Melby Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
122887
Gitte Appelquist
Melby Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Mesterskab
123560
Jakob Andersson
Ølstykke Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
123560
Jakob Andersson
Ølstykke Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
124369
Laura Bentien
Ølstykke Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
124369
Laura Bentien
Ølstykke Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
118784
Magnus Præstegaard
Værløse Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
118784
Magnus Præstegaard
Værløse Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
182.000
182.000
Mesterskab
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
181.000
181.000
Hovedskydning
Til toppen