Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
LDT 1 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sønderjylland
Alle foreninger
Broagerlands Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Haderslev Skyttekreds
Nordals Skyttekreds
Sparta Idrætsforening
Sønderborg Skyttekreds
Vojens Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
42611
Marie Sørensen
Nordals Skyttekreds
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
42922
Kaj Christensen
Sønderborg Skyttekreds
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
42922
Kaj Christensen
Sønderborg Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
42644
Karl Sørensen
Nordals Skyttekreds
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
42992
Gunnar Holm Rasmussen
Sønderborg Skyttekreds
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
42992
Gunnar Holm Rasmussen
Sønderborg Skyttekreds
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
122366
Simon Frisk Lund
Sønderborg Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
122366
Simon Frisk Lund
Sønderborg Skyttekreds
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
121229
Leif Kristensen
Grænseegnens Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
121229
Leif Kristensen
Grænseegnens Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
98706
Emma Thyssen
Grænseegnens Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
98706
Emma Thyssen
Grænseegnens Skytteforening
J1
193.000
193.000
Mesterskab
39534
Sarah Brylle
Grænseegnens Skytteforening
US2
191.000
191.000
Mesterskab
39534
Sarah Brylle
Grænseegnens Skytteforening
US2
184.000
184.000
Hovedskydning
44078
Valdemar Nielsen
Haderslev Skyttekreds
SE1
190.000
190.000
Hovedskydning
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
44317
Birgith Rothmeier
Haderslev Skyttekreds
SE1
186.000
186.000
Hovedskydning
97707
Martin Dyhrberg
Haderslev Skyttekreds
UÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
111757
Mads Weidemann Bruhn
Haderslev Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
114294
Simon Jespersen
Haderslev Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
118384
Signe Thomsen
Haderslev Skyttekreds
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
124193
Jakob Radby
Haderslev Skyttekreds
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
120161
Melissa V. Vestergaard
Sønderborg Skyttekreds
J2
184.000
184.000
Mesterskab
120161
Melissa V. Vestergaard
Sønderborg Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
42421
Jørgen Lyk
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Hovedskydning
42421
Jørgen Lyk
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
42834
Ole Hansen
Sønderborg Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
42869
Mathias Iversen
Sønderborg Skyttekreds
US2
183.000
183.000
Hovedskydning
42869
Mathias Iversen
Sønderborg Skyttekreds
US2
178.000
178.000
Mesterskab
42950
Jens K. Jensen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
177.000
177.000
Hovedskydning
42950
Jens K. Jensen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
177.000
177.000
Mesterskab
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Mesterskab
42970
Henrik Autzen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
107376
Jens Alexander Nielsen
Sønderborg Skyttekreds
UÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
107376
Jens Alexander Nielsen
Sønderborg Skyttekreds
UÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
112027
Philip Alexander Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
112027
Philip Alexander Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
118673
Lucas C.M. Schjelde
Sønderborg Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
118673
Lucas C.M. Schjelde
Sønderborg Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
118675
Magnus Rusbjerg
Sønderborg Skyttekreds
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
118675
Magnus Rusbjerg
Sønderborg Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
118681
Oliver R. Johnsen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
118681
Oliver R. Johnsen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
121606
Jamie Illner
Sønderborg Skyttekreds
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
121606
Jamie Illner
Sønderborg Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
121608
Mads Hansen
Sønderborg Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
121608
Mads Hansen
Sønderborg Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
121968
Kristoffer Boye Lyk
Sønderborg Skyttekreds
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
121968
Kristoffer Boye Lyk
Sønderborg Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
121970
Oliver Månson
Sønderborg Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
121970
Oliver Månson
Sønderborg Skyttekreds
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
121990
Hans Nielsen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
176.000
176.000
Hovedskydning
121990
Hans Nielsen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
92196
Fin Henriksen
Grænseegnens Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
92196
Fin Henriksen
Grænseegnens Skytteforening
SE2
186.000
186.000
Mesterskab
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
114993
Lasse B. Asmussen
Grænseegnens Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
118948
Magnus Linnet Olesen
Grænseegnens Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
118948
Magnus Linnet Olesen
Grænseegnens Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
122187
Kira Vosny
Grænseegnens Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
122187
Kira Vosny
Grænseegnens Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
123787
Lass L. Rasmusen
Grænseegnens Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
123787
Lass L. Rasmusen
Grænseegnens Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
123944
Kenneth Bennett
Grænseegnens Skytteforening
VS3
184.000
184.000
Hovedskydning
126104
Iben Hüttmann Johannsen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
126104
Iben Hüttmann Johannsen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
126107
Pernille Sköld Kjemtrup
Sønderborg Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
126107
Pernille Sköld Kjemtrup
Sønderborg Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
117669
Inga Antzack
Vojens Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
116762
Silas Krogh
Nordals Skyttekreds
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
42676
Jan Sørensen
Nordals Skyttekreds
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
42699
Frank Hansen
Nordals Skyttekreds
VS1
191.000
191.000
Hovedskydning
42754
Torben Larsen
Nordals Skyttekreds
VS2
194.000
194.000
Hovedskydning
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
39630
Henrik Bentsen
Sparta Idrætsforening
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
42764
Thomas Brokholm
Sønderborg Skyttekreds
VS2
196.000
196.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Sønderborg Skyttekreds
VS2
196.000
196.000
Mesterskab
43346
Marianne Clausen
Grænseegnens Skytteforening
US1
192.000
192.000
Hovedskydning
43346
Marianne Clausen
Grænseegnens Skytteforening
US1
194.000
194.000
Mesterskab
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
87121
Helle Bang
Sparta Idrætsforening
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
42901
Lars Rimer
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
170.000
170.000
Hovedskydning
123526
Thomas Møller
Sønderborg Skyttekreds
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
123526
Thomas Møller
Sønderborg Skyttekreds
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
42805
Rasmus Dall
Sønderborg Skyttekreds
US2
181.000
181.000
Hovedskydning
42805
Rasmus Dall
Sønderborg Skyttekreds
US2
180.000
180.000
Mesterskab
42620
Leo Pedersen
Nordals Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
42425
Jan B. Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Hovedskydning
42425
Jan B. Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Mesterskab
94000
Anna Jensen
Nordals Skyttekreds
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
42816
Petter Sköld Kjemtrup
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
123204
Sebastian Jensen
Vojens Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
123206
Natasja Dahl
Vojens Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
123929
Matilde Skinderholm
Vojens Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
44155
Morten Haa
Haderslev Skyttekreds
UÅ2
186.000
186.000
Hovedskydning
42816
Petter Sköld Kjemtrup
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
191.000
191.000
Mesterskab
109037
Luna Mathiesen
Haderslev Skyttekreds
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
117969
Kristian Radby
Haderslev Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
117267
Niclas L. Seifen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
182.000
182.000
Hovedskydning
117267
Niclas L. Seifen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
39626
Ingrid Lassen
Sparta Idrætsforening
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
39626
Ingrid Lassen
Sparta Idrætsforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
116385
Oliver S. Nielsen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
122746
Mads Ole Christiansen
Broagerlands Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
122746
Mads Ole Christiansen
Broagerlands Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
123157
Hans Nielsen Tychsen
Broagerlands Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
123157
Hans Nielsen Tychsen
Broagerlands Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
116385
Oliver S. Nielsen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
103663
Ida R. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
42429
Hanne Bergmann Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ1
192.000
192.000
Mesterskab
42429
Hanne Bergmann Sørensen
Sønderborg Skyttekreds
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
83010
Erik Dall
Sønderborg Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
83010
Erik Dall
Sønderborg Skyttekreds
SE1
187.000
187.000
Mesterskab
86291
Kjeld P. P. Clausen
Sønderborg Skyttekreds
SE2
186.000
186.000
Mesterskab
86291
Kjeld P. P. Clausen
Sønderborg Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
101376
John Christensen
Sønderborg Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
101376
John Christensen
Sønderborg Skyttekreds
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
103663
Ida R. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
120555
Mathias B. Kampp
Sønderborg Skyttekreds
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
121607
Daniel Iversen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
121607
Daniel Iversen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
121969
Victor Iversen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
176.000
176.000
Mesterskab
121969
Victor Iversen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
120555
Mathias B. Kampp
Sønderborg Skyttekreds
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
118674
Lukas K. Andersen
Sønderborg Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
122364
Emma Sofia Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
122364
Emma Sofia Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
122365
Rasmus Klinge Vandkær Thomsen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
122365
Rasmus Klinge Vandkær Thomsen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
124447
Josephine Malmqvist
Sønderborg Skyttekreds
BK3
161.000
161.000
Hovedskydning
124447
Josephine Malmqvist
Sønderborg Skyttekreds
BK3
172.000
172.000
Mesterskab
124660
Ekaterini Kriezi
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
124660
Ekaterini Kriezi
Sønderborg Skyttekreds
VÅ2
188.000
188.000
Mesterskab
103661
Signe K. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
103661
Signe K. Frederiksen
Grænseegnens Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
107183
Sebastian Petersen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
107183
Sebastian Petersen
Grænseegnens Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
84412
Per Brylle
Sparta Idrætsforening
VÅ1
194.000
194.000
Mesterskab
84412
Per Brylle
Sparta Idrætsforening
VÅ1
192.000
192.000
Hovedskydning
104165
Bjørn Bär
Grænseegnens Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
104165
Bjørn Bär
Grænseegnens Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
118674
Lukas K. Andersen
Sønderborg Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
126109
William Hansen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
174.000
174.000
Mesterskab
126109
William Hansen
Sønderborg Skyttekreds
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
82344
Jonas E. Sköld Kjemtrup
Sønderborg Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
82344
Jonas E. Sköld Kjemtrup
Sønderborg Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
123790
Sebastian Galthen
Broagerlands Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
117266
Mads S. Vosny
Grænseegnens Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
117266
Mads S. Vosny
Grænseegnens Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
44249
Ib-Detlev Hulgard
Haderslev Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
121102
Maximilian Laschke
Grænseegnens Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
121102
Maximilian Laschke
Grænseegnens Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
43009
Erik Thomsen
Sønderborg Skyttekreds
VS3
187.000
187.000
Hovedskydning
43009
Erik Thomsen
Sønderborg Skyttekreds
VS3
180.000
180.000
Mesterskab
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
VS2
191.000
191.000
Mesterskab
96980
Malte Vyff Jørgensen
Haderslev Skyttekreds
UÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
116852
Jacob Jessen
Sønderborg Skyttekreds
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
42586
Niels Pedersen
Nordals Skyttekreds
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
107180
Joachim Jørgensen
Vojens Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
118679
Andreas Lass
Sønderborg Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
118679
Andreas Lass
Sønderborg Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
126105
Jacob Toft Nissen
Sønderborg Skyttekreds
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
126105
Jacob Toft Nissen
Sønderborg Skyttekreds
J2
182.000
182.000
Mesterskab
44255
Henning Knudsen
Haderslev Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
118385
Julie Thomsen
Haderslev Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
121808
Jakob Alexsen
Haderslev Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
125399
Helena Bruhn Hansen
Haderslev Skyttekreds
UÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
115791
Jonas Rose Midtgaard
Broagerlands Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
115791
Jonas Rose Midtgaard
Broagerlands Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
121640
Anton Clausen
Nordals Skyttekreds
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
123441
Niklas Petersen
Nordals Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
107380
Oliver Illner
Sønderborg Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Mesterskab
107380
Oliver Illner
Sønderborg Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
121991
Egon M. Hansen
Sønderborg Skyttekreds
SE2
186.000
186.000
Mesterskab
121991
Egon M. Hansen
Sønderborg Skyttekreds
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
126108
Samuel Spile Beiner
Sønderborg Skyttekreds
BK3
150.000
150.000
Hovedskydning
116759
Oliver Hoeck
Grænseegnens Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
116759
Oliver Hoeck
Grænseegnens Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
Til toppen