LDT 2 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening VS2 190.000 190.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
123790 Sebastian Galthen Broagerlands Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Grænseegnens Skytteforening US2 187.000 187.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
111757 Mads Weidemann Bruhn Haderslev Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
114294 Simon Jespersen Haderslev Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114294 Simon Jespersen Haderslev Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Mesterskab
124950 Kevin Vetter Broagerlands Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
101145 Lasse Kyhn Sørensen Nordals Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Mesterskab
101145 Lasse Kyhn Sørensen Nordals Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
42869 Mathias Iversen Sønderborg Skyttekreds US2 185.000 185.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
107376 Jens Alexander Nielsen Sønderborg Skyttekreds UÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118673 Lucas C.M. Schjelde Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118673 Lucas C.M. Schjelde Sønderborg Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Mesterskab
118674 Lukas K. Andersen Sønderborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118675 Magnus Rusbjerg Sønderborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
118675 Magnus Rusbjerg Sønderborg Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
118681 Oliver R. Johnsen Sønderborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
120555 Mathias B. Kampp Sønderborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Mesterskab
120555 Mathias B. Kampp Sønderborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
121608 Mads Hansen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
121608 Mads Hansen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
92196 Fin Henriksen Grænseegnens Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
116385 Oliver S. Nielsen Grænseegnens Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
118948 Magnus Linnet Olesen Grænseegnens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
123787 Lass L. Rasmusen Grænseegnens Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening VS3 179.000 179.000 Mesterskab
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening VS3 189.000 189.000 Hovedskydning
126104 Iben Hüttmann Johannsen Sønderborg Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
126104 Iben Hüttmann Johannsen Sønderborg Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
116762 Silas Krogh Nordals Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Mesterskab
116762 Silas Krogh Nordals Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds VS2 196.000 196.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds VS2 186.000 186.000 Mesterskab
42816 Petter Sköld Kjemtrup Sønderborg Skyttekreds VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds VS1 191.000 191.000 Mesterskab
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds VS2 194.000 194.000 Hovedskydning
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds VS2 196.000 196.000 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 189.000 189.000 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 194.000 194.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening US1 192.000 192.000 Hovedskydning
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds US2 190.000 190.000 Hovedskydning
126105 Jacob Toft Nissen Sønderborg Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
126105 Jacob Toft Nissen Sønderborg Skyttekreds J2 188.000 188.000 Mesterskab
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
126352 Lasse Fritz Lundorf Sønderborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
126352 Lasse Fritz Lundorf Sønderborg Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds VÅ2 179.000 179.000 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
94000 Anna Jensen Nordals Skyttekreds BK1 191.000 191.000 Mesterskab
94000 Anna Jensen Nordals Skyttekreds BK1 187.000 187.000 Hovedskydning
116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Mesterskab
96980 Malte Vyff Jørgensen Haderslev Skyttekreds UÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
123204 Sebastian Jensen Vojens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
109037 Luna Mathiesen Haderslev Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
118385 Julie Thomsen Haderslev Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
121808 Jakob Alexsen Haderslev Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
125399 Helena Bruhn Hansen Haderslev Skyttekreds UÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
115791 Jonas Rose Midtgaard Broagerlands Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
121640 Anton Clausen Nordals Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
121640 Anton Clausen Nordals Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Mesterskab
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Mesterskab
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121991 Egon M Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
121991 Egon M Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 188.000 188.000 Mesterskab
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
107183 Sebastian Petersen Grænseegnens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
82344 Jonas E. Sköld Kjemtrup Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
82344 Jonas E. Sköld Kjemtrup Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
117266 Mads S. Vosny Grænseegnens Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
43009 Erik Thomsen Sønderborg Skyttekreds VS3 180.000 180.000 Hovedskydning

Til toppen