3 Omgang Luft sommeskydning 2016 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
122705 Rune Knudsen Varde Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
122162 Maja Møldrup Hansen Alslev Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 185.000 185.000 Hovedskydning
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
112746 Andreas Møller Hansen Alslev Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
122144 Andreas Lias Skovgaard Sørensen Alslev Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
122155 Yasmin Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
124953 Mathias Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening BK3 150.000 150.000 Hovedskydning
124954 Liva Braagaard Nielsen Alslev Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 173.000 173.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 199.000 199.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
122149 Phillip Linding Hansen Alslev Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
122140 Nicklas Frederik Frifeldt Kofoed Alslev Skytteforening BK3 155.000 155.000 Hovedskydning
105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening SE1 187.000 187.000 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Alslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
97686 Jacob Lund Friis Alslev Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
124955 Simon Vestergaard Aagaard Jacobsen Varde Skytteforening BK3 114.000 114.000 Hovedskydning
39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening SE2 177.000 177.000 Hovedskydning
103043 Amalie Nielsen Alslev Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
119465 Christian Offersgaard Hansen Alslev Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
120860 Signe Vestergaard Aagaard Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
122141 Natasja Buhl Muusmann Alslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
135010 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
122152 Oskar Frej Kirkegård Alslev Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
122160 Cecilie Natasia Frifeldt Kofoed Alslev Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
39163 Patrick Laursen Varde Skytteforening US2 177.000 177.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening US1 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen