Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
VHS Nytårsstævne riffel 2017 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
Alle foreninger
Boddum-Ydby Skytteforening
Frederikshavn Skyttekreds
Hjallerup Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Hobro Egnens Skytteforening
Lindholm Sports Skytte Klub
Løgstør Sportsskytteklub
Midtdjurs skytteforening
Mou og Omegns Skytteforening
Randers Skyttekreds
Skytteforening Kimbrerne
Sæby og omegns skytteforening
Ulsted Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Vester Han Herred Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Viborg Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Vilsted Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
VS3
175.000
175.000
Mesterskab
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
VS3
173.000
173.000
Hovedskydning
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
116012
Kaj Haulrich
Vodskov Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
116012
Kaj Haulrich
Vodskov Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
116970
John Andersen
Frederikshavn Skyttekreds
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
116970
John Andersen
Frederikshavn Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Hovedskydning
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
112612
Richard Jensen
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Mesterskab
112612
Richard Jensen
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Hovedskydning
124138
Thomas Knud Pedersen
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
124138
Thomas Knud Pedersen
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
VÅ3
187.000
187.000
Hovedskydning
15402
Per Schultz
Vester Hassing Skytteforening
VS3
171.000
171.000
Hovedskydning
15402
Per Schultz
Vester Hassing Skytteforening
VS3
172.000
172.000
Mesterskab
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
VS1
192.000
192.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
VS1
192.000
192.000
Mesterskab
108491
Mille Frederiksen
Vilsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
124047
Laura Rosenkilde Sloth
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
199.000
199.000
Mesterskab
124047
Laura Rosenkilde Sloth
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
199.000
199.000
Hovedskydning
128273
Mathilde Volker Johansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
128273
Mathilde Volker Johansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
108491
Mille Frederiksen
Vilsted Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
15852
Mariann H. Weinreich
Vester Hassing Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
SE3
194.000
194.000
Mesterskab
14658
Louise Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
124162
Mikkel Sloth Dahl
Vester Hassing Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
101636
Anton Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
US2
190.000
190.000
Hovedskydning
101636
Anton Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
US2
192.000
192.000
Mesterskab
103890
Hanna Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
103890
Hanna Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
14878
Andy Petersen
Vester Hassing Skytteforening
VS1
187.000
187.000
Mesterskab
14878
Andy Petersen
Vester Hassing Skytteforening
VS1
188.000
188.000
Hovedskydning
15953
Flemming Larsen
Vester Hassing Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
VS2
181.000
181.000
Hovedskydning
VS2
186.000
186.000
Mesterskab
124162
Mikkel Sloth Dahl
Vester Hassing Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
101919
Lonnie Heby Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
101919
Lonnie Heby Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
J2
197.000
197.000
Mesterskab
116199
Jette Dalsgaard Hansen
Hjallerup Skytteforening
VÅ3
178.000
178.000
Hovedskydning
121676
Axel Aaes Christensen
Vodskov Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
121676
Axel Aaes Christensen
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
109398
Nicoline Holm Pedersen
Ulsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
109398
Nicoline Holm Pedersen
Ulsted Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
122615
Victor Gerner Nielsen
Aalborg Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
122615
Victor Gerner Nielsen
Aalborg Skyttekreds
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
10827
Ole-Vagn Larsen
Hjørring Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
10827
Ole-Vagn Larsen
Hjørring Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Mesterskab
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
SE3
194.000
194.000
Hovedskydning
128278
Ida Rosenkilde Sloth
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
128278
Ida Rosenkilde Sloth
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
113586
Christian Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
113586
Christian Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
107120
Johanne Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
107120
Johanne Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
87084
Torben Hjardemål
Vester Han Herred Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
87084
Torben Hjardemål
Vester Han Herred Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
112342
Ole Pedersen
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
112342
Ole Pedersen
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
15726
Hanne S. Knudsen
Hjallerup Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
115864
Christian Kjeld
Sæby og omegns skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
115864
Christian Kjeld
Sæby og omegns skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
122863
Oscar Laustsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
122863
Oscar Laustsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
124266
Nikolaj Gatten
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
124266
Nikolaj Gatten
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
128582
Lars Bødker Marqart
Løgstør Sportsskytteklub
VÅ3
187.000
187.000
Hovedskydning
128582
Lars Bødker Marqart
Løgstør Sportsskytteklub
VÅ3
190.000
190.000
Mesterskab
112246
Anne Lise Herskind
Vodskov Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
112246
Anne Lise Herskind
Vodskov Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
106985
Lotte Bredahl
Frederikshavn Skyttekreds
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
106985
Lotte Bredahl
Frederikshavn Skyttekreds
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
108748
Kathrine Jakobsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
108748
Kathrine Jakobsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
126885
Niels Juulsgaard
Vester Hassing Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
126885
Niels Juulsgaard
Vester Hassing Skytteforening
BK4
199.000
199.000
Hovedskydning
114483
Thomas Marding Thorsen-Poulsen
Midtdjurs skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
114483
Thomas Marding Thorsen-Poulsen
Midtdjurs skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
111966
Klaus Sterup Jensen
Hjallerup Skytteforening
VÅ3
186.000
186.000
Hovedskydning
98051
Jonas Brix Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
US2
189.000
189.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
US2
184.000
184.000
Hovedskydning
98051
Jonas Brix Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
VS3
180.000
180.000
Mesterskab
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
VS3
178.000
178.000
Hovedskydning
107122
Lene Ringgren Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ3
182.000
182.000
Hovedskydning
15697
Lars Kristensen
Hjallerup Skytteforening
VÅ3
182.000
182.000
Hovedskydning
107192
Anders Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
123013
Julie Haahr
Vilsted Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
119692
Morten Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
117765
Peter A. Sørensen
Aalborg Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
117765
Peter A. Sørensen
Aalborg Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
127968
Mikkel Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Mesterskab
127968
Mikkel Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
83267
Louise Fredsgaard Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
US2
186.000
186.000
Mesterskab
83267
Louise Fredsgaard Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
US2
184.000
184.000
Hovedskydning
113368
Alex Rahr Maansen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
113368
Alex Rahr Maansen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
93030
Magnus Bisgaard Larsen
Vilsted Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
93030
Magnus Bisgaard Larsen
Vilsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
98709
Pernille Holst Andersen
Skytteforening Kimbrerne
US2
184.000
184.000
Hovedskydning
128559
Lykke Raavig Sanderhoff
Vester Hassing Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
128559
Lykke Raavig Sanderhoff
Vester Hassing Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
98709
Pernille Holst Andersen
Skytteforening Kimbrerne
US2
185.000
185.000
Mesterskab
123013
Julie Haahr
Vilsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
15968
Daniel Dalbøge
Vodskov Skytteforening
VS3
178.000
178.000
Hovedskydning
15968
Daniel Dalbøge
Vodskov Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
117916
Morten Nielsen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
194.000
194.000
Mesterskab
117916
Morten Nielsen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
117917
Jacob Nielsen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
123820
Emma Hejlesen Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123820
Emma Hejlesen Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
102087
Jens Peter Niss
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
102087
Jens Peter Niss
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
124284
Emma Stæhr Madsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
124284
Emma Stæhr Madsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
121240
Mira R. Hansen
Ulsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
121240
Mira R. Hansen
Ulsted Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
118344
Emil Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
128335
Theis Christiansen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
128335
Theis Christiansen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
118344
Emil Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
119692
Morten Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
15485
Dennis Nielsen
Ulsted Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Mesterskab
15485
Dennis Nielsen
Ulsted Skytteforening
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
126773
Simon Wagner Juul Poulsen
Vodskov Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
125983
Helle Andersen
Skytteforening Kimbrerne
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
15236
Kirsten Stausgaard
Hjallerup Skytteforening
VÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
125983
Helle Andersen
Skytteforening Kimbrerne
VÅ3
188.000
188.000
Mesterskab
127001
Matthias Rechendorff
Vodskov Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
127001
Matthias Rechendorff
Vodskov Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
103891
Simon Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
103891
Simon Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
15890
Karsten Vestergaard
Vester Hassing Skytteforening
VS3
163.000
163.000
Hovedskydning
15890
Karsten Vestergaard
Vester Hassing Skytteforening
VS3
164.000
164.000
Mesterskab
125828
Mathias Hejlesen Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
127400
Lilian Gregersen
Vilsted Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
127400
Lilian Gregersen
Vilsted Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Mesterskab
128162
Katrine Petterson
Vilsted Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
128162
Katrine Petterson
Vilsted Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
125828
Mathias Hejlesen Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
123882
Isabella Bonde
Vodskov Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
123882
Isabella Bonde
Vodskov Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
126773
Simon Wagner Juul Poulsen
Vodskov Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
106628
Kim Lyng Knudsen
Viborg Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
126772
Frederik Ozol
Vodskov Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
126772
Frederik Ozol
Vodskov Skytteforening
BK4
200.000
200.000
Mesterskab
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
15206
Maria Nørregaard
Ulsted Skytteforening
VÅ1
193.000
193.000
Mesterskab
15206
Maria Nørregaard
Ulsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
120785
John Bo Lyng
Randers Skyttekreds
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
125827
Morten Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
15792
Poul Michael Dalbøge
Vodskov Skytteforening
VS2
171.000
171.000
Hovedskydning
15792
Poul Michael Dalbøge
Vodskov Skytteforening
VS2
175.000
175.000
Mesterskab
120785
John Bo Lyng
Randers Skyttekreds
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
115469
Magnus Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
117040
Sebastian C. Bonde
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
117040
Sebastian C. Bonde
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
115469
Magnus Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
123059
Esajas Hvorvarp
Vilsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
123059
Esajas Hvorvarp
Vilsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106628
Kim Lyng Knudsen
Viborg Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
114684
Mads Lynge
Vester Hassing Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
121919
David Rønn
Aalborg Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
125467
Kian Nedrud Møller
Vadum Skytteforening af 1970
J2
198.000
198.000
Mesterskab
125467
Kian Nedrud Møller
Vadum Skytteforening af 1970
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
121919
David Rønn
Aalborg Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
107943
Britta Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
107943
Britta Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
104886
Emil Lindholt Nielsen
Aalborg Skyttekreds
US1
188.000
188.000
Hovedskydning
104886
Emil Lindholt Nielsen
Aalborg Skyttekreds
US1
190.000
190.000
Mesterskab
15633
Eyvind Kristensen
Hjallerup Skytteforening
VS2
184.000
184.000
Mesterskab
15633
Eyvind Kristensen
Hjallerup Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
120622
Emil Rimer
Ulsted Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
85492
Martin Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
US1
188.000
188.000
Mesterskab
85492
Martin Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
US1
186.000
186.000
Hovedskydning
124045
Andreas Völker Johansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
124045
Andreas Völker Johansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
124374
Michelle Thomasen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
124374
Michelle Thomasen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
120622
Emil Rimer
Ulsted Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
119628
Daniel Larsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
119628
Daniel Larsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
128334
Marcus Toft
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
128334
Marcus Toft
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
128336
Johanne Rahr Maansen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
119786
Lucas Hoff Derosche
Vester Hassing Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
119786
Lucas Hoff Derosche
Vester Hassing Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
192.000
192.000
Hovedskydning
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Mesterskab
119630
Kasper Rosenmeier Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
128581
Patrick Bratholt Petersen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
128581
Patrick Bratholt Petersen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
118658
Liva Møller
Vilsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
118658
Liva Møller
Vilsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
113910
Michael Larsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
102410
Mikkel Gjøderum Jørgensen
Vodskov Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
120620
Rasmus Mikkelsen
Vilsted Skytteforening
BK2
184.000
184.000
Hovedskydning
128337
Louise Marquart
Løgstør Sportsskytteklub
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
128337
Louise Marquart
Løgstør Sportsskytteklub
VÅ3
190.000
190.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Mesterskab
128580
Jette Bratholt Petersen
Løgstør Sportsskytteklub
VÅ3
187.000
187.000
Hovedskydning
128580
Jette Bratholt Petersen
Løgstør Sportsskytteklub
VÅ3
194.000
194.000
Mesterskab
113843
Nina Guldbæk Larsen
Vodskov Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
113843
Nina Guldbæk Larsen
Vodskov Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
128583
Nicklas Sund Marqart
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
123883
Birgitte Bonde
Vodskov Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
128583
Nicklas Sund Marqart
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
112387
Ole Søholm
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ2
187.000
187.000
Mesterskab
123883
Birgitte Bonde
Vodskov Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
102410
Mikkel Gjøderum Jørgensen
Vodskov Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
112387
Ole Søholm
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
113910
Michael Larsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
128338
Rene Lind
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
128338
Rene Lind
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
Til toppen