Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Karby2017 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Akademisk Skytteforening, Århus
Allingåbro Skytteforening
Assentoft Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Engesvang Skyttekreds
Frederikshavn Skyttekreds
Grenå Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Hem Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hørsholm Pistolforening
IF Viking
Ikast Skytteforening
Karby Skyttekreds
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Nordjysk Historisk Skytteforening
Nykøbing Mors Skyttekreds
Ribe Skyttekreds
Rønde Skytteforening
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Skjern Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Sports skytterne Snedsted
Struer Skyttekreds
Støvring Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Vejle Skytteforening
Vester Han Herred Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aabenraa Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
GPA
56.000
44.000
Hovedskydning
43974
Sten Aarestrup
Aabenraa Skytteforening
GPA
49.000
39.000
Hovedskydning
44032
Henning Dall
Aabenraa Skytteforening
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
18262
Ivan Jensen
Djurslands PistolKlub
GPA
14.000
11.000
Hovedskydning
82900
Bruno Nedergaard Pedersen
Nordjysk Historisk Skytteforening
GPA
13.000
10.000
Hovedskydning
23219
Bent Kjeldsen
Rønde Skytteforening
GPA
39.000
31.000
Hovedskydning
23200
Solveig kjeldsen
Rønde Skytteforening
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
24717
Brian Therkildsen
Århus Pistolklub
GPA
67.000
53.000
Hovedskydning
121679
John Christian Gerhauge
Ølsted Skytteforening
GPA
37.000
29.000
Hovedskydning
123716
Henrik Rasmussen
Ikast Skytteforening
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
13266
Steen Laursen
Nordjysk Historisk Skytteforening
GPA
42.000
33.000
Hovedskydning
90343
Johnni Egholm
Skjern Skytteforening
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
121187
Steen Sandbæk
Struer Skyttekreds
GPA
22.000
17.000
Hovedskydning
31973
René Sloth Kandelsdorff
Lind Skytteforening
GPA
36.000
29.000
Hovedskydning
24106
Henrik Kruse Pedersen
Århus Pistolklub
GPA
66.000
52.000
Hovedskydning
123694
Jens Peder Jørgensen
Horsens Skyttekreds
GPA
22.000
17.000
Hovedskydning
122885
Niels-Jørgen Poulsen
Vejle Skytteforening
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
124654
Jesper D. Thomsen
Aalborg Skyttekreds
GPA
49.000
39.000
Hovedskydning
37659
Preben Pedersen
Skjern Skytteforening
GPA
52.000
41.000
Hovedskydning
81109
John Harry Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
GPA
63.000
50.000
Hovedskydning
154974
Robert Elbrønd
Århus Pistolklub
GPA
43.000
34.000
Hovedskydning
17570
Frank Kristensen
Allingåbro Skytteforening
GPA
49.000
39.000
Hovedskydning
27136
Bent Mortensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
25.000
20.000
Hovedskydning
17871
Niklas Elmose Andersen
Djurslands PistolKlub
GPA
27.000
21.000
Hovedskydning
85773
Erik Dyhr
Østbirk Pistol Skytter
GPA
65.000
52.000
Hovedskydning
126386
Marcel V. Johansen
Karby Skyttekreds
GPA
12.000
10.000
Hovedskydning
129262
Jesper Greve
Assentoft Skytteforening
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
126326
Carsten Ræbild Sørensen
Assentoft Skytteforening
GPA
47.000
37.000
Hovedskydning
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
105603
Emil Jørgensen
Grenå Skyttekreds
GPA
24.000
19.000
Hovedskydning
32361
Knud Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
121744
Lars Christensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
40.000
32.000
Hovedskydning
122872
Jacob Sand Andersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
23.000
18.000
Hovedskydning
22736
Allan Nielsen
Silkeborg Skyttekreds
GPA
23.000
18.000
Hovedskydning
25886
Max Hald
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
31414
Ivan Kristensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
37.000
29.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
55.000
44.000
Hovedskydning
GPA
32.000
25.000
Hovedskydning
10488
Michael Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
129463
Gorm Christensen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GPA
25.000
20.000
Hovedskydning
129490
Mads Frederiksen
Grenå Skyttekreds
GPA
30.000
24.000
Hovedskydning
14365
Ivan Hjortshøj
Vadum Skytteforening af 1970
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
129060
Brian Christensen
Djurslands PistolKlub
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
91439
Henrik Koustrup
Struer Skyttekreds
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
21999
Henrik Søndergård Møller
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GPA
32.000
25.000
Hovedskydning
132156
Per Fjord Carlsen
Skjern Skytteforening
GPA
50.000
40.000
Hovedskydning
112094
Kenneth Mikkelsen
Struer Skyttekreds
GPA
34.000
27.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
GPA
45.000
36.000
Hovedskydning
17477
Valther Jørgensen
Allingåbro Skytteforening
GPA
29.000
23.000
Hovedskydning
29712
John Andresen
Struer Skyttekreds
GPA
29.000
23.000
Hovedskydning
21889
Freddy Pedersen
Silkeborg Skyttekreds
GPA
16.000
13.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
GPA
53.000
42.000
Hovedskydning
121952
Ivan Bøjlesen
IF Viking
GPA
22.000
17.000
Hovedskydning
27393
Bent Stengaard
Hem Skytteforening
GPA
25.000
20.000
Hovedskydning
14386
Hardy Grønhøj
Vadum Skytteforening af 1970
GPA
36.000
29.000
Hovedskydning
14155
Søren F. Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
GPA
29.000
23.000
Hovedskydning
115713
Henrik Andersen
Djurslands PistolKlub
GPA
47.000
37.000
Hovedskydning
119803
Tom Gjørret
Horsens Skyttekreds
GPA
24.000
19.000
Hovedskydning
13853
Poul Erik Eriksen
Vester Han Herred Skytteforening
GPA
16.000
13.000
Hovedskydning
124529
Gunnar Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
GPA
4.000
3.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
GPA
53.000
42.000
Hovedskydning
13216
Henrik Jensen
Støvring Skytteforening
GPA
63.000
50.000
Hovedskydning
22274
Peter Ugilt
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GPA
40.000
32.000
Hovedskydning
22580
Henrik Pedersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GPA
59.000
47.000
Hovedskydning
31381
Poul Arne Sørensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
44.000
35.000
Hovedskydning
31423
Erik A. Christensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
20.000
16.000
Hovedskydning
78290
David Dam Olsson
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
65.000
52.000
Hovedskydning
97307
Kim S. J. Jensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
59.000
47.000
Hovedskydning
121613
Carsten Jensen
Vejle Skytteforening
GPA
23.000
18.000
Hovedskydning
126328
Martin Knudsen
Assentoft Skytteforening
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
116750
Torben Ramsing
Horsens Skyttekreds
GPA
23.000
18.000
Hovedskydning
127070
Eva Hviid Christensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
28.000
22.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
GPA
17.000
13.000
Hovedskydning
83743
Casper Juhl Jensen
Støvring Skytteforening
GPA
6.000
5.000
Hovedskydning
102637
Ole Vestergaard Preetzmann Jensen
Sports skytterne Snedsted
GPA
23.000
18.000
Hovedskydning
116749
Heinz Lorentzen
Horsens Skyttekreds
GPA
47.000
37.000
Hovedskydning
125119
Bent Buus Hansen
Hem Skytteforening
GPA
30.000
24.000
Hovedskydning
129477
John Borup
Nordjysk Historisk Skytteforening
GPA
41.000
33.000
Hovedskydning
Til toppen