Rødding Skydning 2017 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J1 199.0 199.0 Mesterskab
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 183.0 183.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 195.0 195.0 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE1 191.0 191.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 191.0 191.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Mesterskab
122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 174.0 174.0 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 184.0 184.0 Mesterskab
122776 Christoffer A. Hellmann Ribe Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
122776 Christoffer A. Hellmann Ribe Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Mesterskab
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds UÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
128394 Natalie Bjerregaard Toft Gesten Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning

Til toppen