Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning runde 2 ude (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Højby Skytteforening, Sjælland
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Roskilde Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
117645
Jacob Bjerre Cordtz
Gundsølille Sg&if
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
69344
Signe Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
186.000
186.000
Hovedskydning
59562
Jakob Jensen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
193.000
193.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
107611
Mikkel Schiødt
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
57325
Kenneth Pedersen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
122692
Sidsel Bjerre Andersen
Gundsølille Sg&if
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
68708
Ole Kaliszan
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
VS3
171.000
171.000
Hovedskydning
123982
Bo Tommerup
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
VS3
171.000
171.000
Hovedskydning
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
US2
190.000
190.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
US2
173.000
173.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
79138
Bitten Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
68823
Lis Jensen
Greve Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
192.000
192.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
190.000
190.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
69462
Henrik Pangel
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
188.000
188.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
VS1
191.000
191.000
Hovedskydning
103541
Erik Jensen
Roskilde Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
69629
Per Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
130292
Kristoffer Herse
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
UÅ2
189.000
189.000
Hovedskydning
127218
Josefine Jørgensen
Gundsølille Sg&if
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
60617
Jens Kristian Andreasen
Gundsølille Sg&if
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
120318
Oliver Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
VS1
185.000
185.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
68224
Nicolai Espersen
Ballerup Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
164.000
164.000
Hovedskydning
60675
Søren Christiansen
Roskilde Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
60818
Jørgen Jensen
Roskilde Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
69333
Susanne Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
VS2
184.000
184.000
Hovedskydning
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
130776
Julie Vinge
Gundsølille Sg&if
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
58105
Niels Olsen
Tuse Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
79010
Brian Pedersen
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
131270
Mikkel Egegaard Kjær
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
131601
Sofie Hansen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
VS1
184.000
184.000
Hovedskydning
123836
Malthe Ribergaard Blak
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
182.000
182.000
Hovedskydning
57183
Rikke Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
108388
Jørgen Larsen-Ledet
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
VÅ3
181.000
181.000
Mesterskab
108388
Jørgen Larsen-Ledet
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
VÅ3
183.000
183.000
Hovedskydning
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
VS2
183.000
183.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
129039
Hannah Schreiber
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
131024
Mia Nordstrøm
Gundsølille Sg&if
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
131272
Magnus Nielsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
73992
Nanna Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
128031
Tom Schjødt Jensen
Gundsølille Sg&if
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
127713
Nicklas Nielsen
Tuse Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
119588
Knud-Erik Frederiksen
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
VÅ3
167.000
167.000
Hovedskydning
130291
Tobias Herse
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
UÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
69336
Stefan Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
184.000
184.000
Hovedskydning
77161
Jan Aarestrup
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
119757
Annika Håkansson
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
119587
Birgit Frederiksen
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
VÅ3
192.000
192.000
Hovedskydning
60811
Karl Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
179.000
179.000
Hovedskydning
126196
Frederikke Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
131028
Jacob Frost
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
110092
Janne Bagge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
US1
189.000
189.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
128096
Vanessa Bautista Milling-Hansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
68831
Kurt Nielsen
Greve Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
106275
Marianne Munch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
129835
Niklas Segel Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
119217
Yasmin Hansen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
70084
Henrik D. S. Holme
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
131026
Noah Hindgavl Harboe
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
175.000
175.000
Hovedskydning
113446
Morten Rasmussen
Gundsølille Sg&if
VÅ3
176.000
176.000
Hovedskydning
58174
Peter Witthøft Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
58183
Mogens Dalsgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
171.000
171.000
Hovedskydning
122743
Jakob Hvidberg Pedersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
UÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
122788
Nadia Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
125156
Daniel Ravn
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
58163
Susanne Jørgensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
Til toppen