| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Standardpistol, 15m - Klasse JUN

1 97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening 265/00

Standardpistol, 15m - Klasse U2H

1 39501 Allan E. Christensen Varde Skytteforening 245/00
2 88912 René Skjøth Holsted Skyttekreds 236/00

Standardpistol, 15m - Klasse V1H1

1 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 286/00

Standardpistol, 15m - Klasse V1H2

1 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 274/00
2 41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds 273/00
3 121323 Thomas Jessen Helle Skytteforening 269/00
4 39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening 266/00
5 39716 Bent Pedersen Ribe Skyttekreds 259/00

Standardpistol, 15m - Klasse V1H3

1 39688 Torben Kristensen Ribe Skyttekreds 267/00
2 107915 Kurt Jensen Helle Skytteforening 261/00
3 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 239/00

Standardpistol, 15m - Klasse V1H4

1 39067 Troels Christensen Varde Skytteforening 250/00
2 40515 Rene Blom Pedersen Alslev Skytteforening 226/00

Standardpistol, 15m - Klasse V2H1

1 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 288/00
2 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 280/00
3 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds 264/00
4 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 261/00
5 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 260/00
5 102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening 260/00

Standardpistol, 15m - Klasse V2H2

1 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds 287/00
2 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds 275/00
3 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening 260/00
4 127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening 248/00
5 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening 243/00
6 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening 237/00
7 39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening 234/00
8 106926 Christian Kryger Jensen Holsted Skyttekreds 232/00
9 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening 231/00

Standardpistol, 15m - Klasse S2H1

1 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds 281/00
2 38767 Kurt Nielsen Skytteforeningen Vest 270/00
3 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 250/00

Standardpistol, 15m - Klasse S2H2

1 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 259/00
2 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 258/00
3 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 245/00
4 38594 Kenn Pedersen Outrup Skytteforening 242/00
5 38534 Kent Krammer Skytteforeningen Vest 233/00
6 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening 225/00

Standardpistol, 15m - Klasse FRI

1 101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds 270/00
2 122302 Villy Mattesen Brørup Skyttekreds 237/00

Til toppen