Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
1 Runde LDT hjemmebane Riffel og luft (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Brønderslev Skytteforening
Frederikshavn Skyttekreds
Nykøbing Mors Skyttekreds
Støvring Skytteforening
Sæby og omegns skytteforening
Ulsted Skytteforening
Østerild Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
86970
Christian Alcayde Larsen
Ulsted Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
106711
Daniel S. Thomsen
Frederikshavn Skyttekreds
UÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
10514
Lars Rasmussen
Frederikshavn Skyttekreds
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
131275
Magnus Noermark Jensen
Brønderslev Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
130411
Mikkel Hansen
Ulsted Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
127408
Yasmin Heien
Støvring Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
131276
Asbjørn Thyssen
Brønderslev Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
131370
Thomas Søndergaard
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
104299
Jacob Heise
Nykøbing Mors Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
131609
Nadia Schacht Poulsgaard
Støvring Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
12977
Esben Boll
Støvring Skytteforening
FRI
168.000
168.000
Hovedskydning
115156
Mads Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
99987
Marck Andersen
Støvring Skytteforening
VS3
190.000
190.000
Hovedskydning
15501
Birgith Bendtsen
Ulsted Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
VÅ3
185.000
185.000
Hovedskydning
130102
Anni Lund Ravnsbæk
Ulsted Skytteforening
VÅ3
188.000
188.000
Hovedskydning
129465
Johanne Strømgaard Pedersen
Støvring Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
126884
Carsten Munkholm Larsen
Sæby og omegns skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
125882
Mille Marie Frederiksen
Sæby og omegns skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
109339
Sofie Heise
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
93957
Viggo Kristensen
Ulsted Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
13766
Lene Pedersen
Brønderslev Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
129868
Ida Sejersen Hansen
Nykøbing Mors Skyttekreds
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
130833
Mike Andersen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
130821
Lucas Pedersen
Frederikshavn Skyttekreds
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
130669
Kasper Ankjær Jørgensen
Ulsted Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
114946
Elias Erbs
Frederikshavn Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
130609
Katrine Hansen
Ulsted Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
130412
Sofie Bøgh Jensen
Ulsted Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
118641
Pernille Rasmussen
Sæby og omegns skytteforening
UÅ2
184.000
184.000
Hovedskydning
107982
Søren Christensen
Sæby og omegns skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
131448
Sander Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
127908
Kim Holmgaard Pedersen
Ulsted Skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
124500
Kitija Harlinska
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
131610
Nikol Nielsen
Støvring Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
120645
Gabriel Korsgaard
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
10439
Søren Kogsbøll
Frederikshavn Skyttekreds
SE3
195.000
195.000
Hovedskydning
131274
Eigil Flyvholm Pedersen
Brønderslev Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
131452
Poul Erik Nielsen
Sæby og omegns skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
106063
Poul Erik Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
131608
Lars Sommer
Støvring Skytteforening
VS3
188.000
188.000
Hovedskydning
131856
Emma Andersen
Støvring Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
121465
Camilla Lund Ravnsbæk
Ulsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
130187
Daniel Sørensen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
130820
Hans Pedersen
Frederikshavn Skyttekreds
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
130822
Noah Pedersen
Frederikshavn Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
115936
Ida Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
130824
Ove Ravndahl
Frederikshavn Skyttekreds
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
130834
Mathias Nymark Kristensen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
130835
Daniel Michaelsen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
172.000
172.000
Hovedskydning
131447
Gustav Lynghede
Frederikshavn Skyttekreds
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
126882
Rasmus Egeberg
Sæby og omegns skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
15206
Maria Nørregaard
Ulsted Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
129829
Cecilie Hansen
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
105656
Henrik Jensen
Ulsted Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Hovedskydning
122057
Markus Dam
Sæby og omegns skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
131371
Daniel Mortensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
127018
Malte Alsing Pedersen
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
120622
Emil Rimer
Ulsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
122058
Yvonne Nielsen
Sæby og omegns skytteforening
VÅ3
197.000
197.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
87175
Mikkel Østergård Pedersen
Brønderslev Skytteforening
UÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
15133
Svenne H. Weinreich
Ulsted Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
120646
Clara Korsgaard
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
15317
Gitte Rasmussen
Ulsted Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
107525
Christian Bæk
Sæby og omegns skytteforening
J2
172.000
172.000
Hovedskydning
115937
Anna Nørregaard
Ulsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
121240
Mira R. Hansen
Ulsted Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
122266
Rasmus Hou Jensen
Frederikshavn Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
110150
Birk Sanddahl Mortensen
Østerild Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
114760
Chris Øgaard Gøttrup
Østerild Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
112755
Kaj Lauritsen
Ulsted Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
Til toppen