Divisionsskydning runde 1 hjemme (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 195.0 195.0 Hovedskydning
57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening V1H4 195.0 195.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening V2H1 257.0 257.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening V2H2 247.0 247.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 261.0 261.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 267.0 267.0 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H2 253.0 253.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 253.0 253.0 Hovedskydning
71414 Bjarne Schlichter Brøndby Skytte Forening V1H4 251.0 251.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening S2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
117647 Ole Breiner Slagelse Skytteforening V2H2 266.0 266.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 225.0 225.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening V2H2 270.0 270.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Knabstrup Skytteforening U2H 171.0 171.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 290.0 290.0 Hovedskydning
106903 Nanna Stilhoff Svinninge Skytteforening U1H 228.0 228.0 Hovedskydning
105799 Jan Buchwald Slagelse Skytteforening S2H2 228.0 228.0 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening V2H2 272.0 272.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H2 268.0 268.0 Hovedskydning
127226 Steen Engberg Reerslev Skytteforening V1H4 259.0 259.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
129276 Ismail Alnoumeiri Slagelse Skytteforening V2H2 228.0 228.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H2 265.0 265.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 284.0 284.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening V1H2 263.0 263.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening V2H1 280.0 280.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 269.0 269.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 274.0 274.0 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening V1H2 267.0 267.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Hovedskydning
100857 Marcin Godala Greve Skytteforening V2H2 225.0 225.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 264.0 264.0 Hovedskydning
123347 Jens Per Johansen Slagelse Skytteforening V1H3 165.0 165.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H3 256.0 256.0 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening U1H 272.0 272.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V1H4 267.0 267.0 Hovedskydning
112310 Pelle Amtoft Heckmann Knabstrup Skytteforening BK 212.0 212.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 249.0 249.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H4 257.0 257.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 288.0 288.0 Hovedskydning
125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening V2H2 242.0 242.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 276.0 276.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 244.0 244.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 277.0 277.0 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening U2H 276.0 276.0 Hovedskydning
107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 276.0 276.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H 256.0 256.0 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening S2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening V2H2 238.0 238.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening V2H2 276.0 276.0 Hovedskydning
57538 Maja Gadeberg Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 260.0 260.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H 259.0 259.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H2 269.0 269.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V1H4 243.0 243.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK 225.0 225.0 Hovedskydning
93786 Thue Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
127652 Kevin Jacobsen Knabstrup Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 261.0 261.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H2 265.0 265.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 285.0 285.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H3 246.0 246.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
129637 Jannick Patrick Fryland Greve Skytteforening V2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
130934 Malene Michelle H. Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 220.0 220.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H1 250.0 250.0 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening V1H3 248.0 248.0 Hovedskydning
68104 Kaj Withøft Ballerup Skytteforening S2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening S2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
129638 Daniel Schultz Greve Skytteforening V2H2 228.0 228.0 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening V2H1 256.0 256.0 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 204.0 204.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening V1H4 244.0 244.0 Hovedskydning
126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening V1H4 200.0 200.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 258.0 258.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening V1H2 275.0 275.0 Hovedskydning
120879 Martin Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 217.0 217.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 268.0 268.0 Hovedskydning
131143 Mathias Brix Knabstrup Skytteforening BK 142.0 142.0 Hovedskydning
130962 Jørn Lauritzen Svinninge Skytteforening V2H2 221.0 221.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H 287.0 287.0 Hovedskydning
127651 David Jensen Knabstrup Skytteforening BK 223.0 223.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 262.0 262.0 Hovedskydning
127701 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening V2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
128893 Sebastian Budal Jensen Karsholte Skytteforening BK 257.0 257.0 Hovedskydning
130935 Allan Kokholm Slagelse Skytteforening V2H2 183.0 183.0 Hovedskydning
130958 Bolette Søager Slagelse Skytteforening V2H2 251.0 251.0 Hovedskydning
126958 Tomasz Siewierkiewicz Greve Skytteforening V2H2 200.0 200.0 Hovedskydning
122278 Morten Danhøj Christiansen Slagelse Skytteforening V1H3 223.0 223.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 264.0 264.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 247.0 247.0 Hovedskydning
129635 Jacob Gyes Høiberg Greve Skytteforening V1H4 244.0 244.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening V2H2 273.0 273.0 Hovedskydning

Til toppen