Divisionsskydning runde 2 hjemme (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening V1H4 214.000 214.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 274.000 274.000 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening V1H3 263.000 263.000 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening U1H 264.000 264.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V2H2 269.000 269.000 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 263.000 263.000 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 251.000 251.000 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 280.000 280.000 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 267.000 267.000 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 278.000 278.000 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H 271.000 271.000 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening V1H4 228.000 228.000 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Knabstrup Skytteforening U2H 184.000 184.000 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H2 272.000 272.000 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 273.000 273.000 Hovedskydning
121597 Henrik Pedersen Reerslev Skytteforening V2H2 207.000 207.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 285.000 285.000 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 275.000 275.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 278.000 278.000 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H2 259.000 259.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 263.000 263.000 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 289.000 289.000 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H4 256.000 256.000 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 251.000 251.000 Hovedskydning
112310 Pelle Amtoft Heckmann Knabstrup Skytteforening BK 187.000 187.000 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening V2H2 254.000 254.000 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 284.000 284.000 Hovedskydning
71414 Bjarne Schlichter Brøndby Skytte Forening V1H4 237.000 237.000 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 277.000 277.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 270.000 270.000 Hovedskydning
129927 Anette Søndergaard Svinninge Skytteforening V1H4 185.000 185.000 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 153.000 153.000 Hovedskydning
126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening V1H4 252.000 252.000 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 276.000 276.000 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening V2H2 247.000 247.000 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 208.000 208.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H2 263.000 263.000 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 272.000 272.000 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 276.000 276.000 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 268.000 268.000 Hovedskydning
114354 Danni Lorentzen Mullerup Skytteforening V1H4 267.000 267.000 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 268.000 268.000 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 264.000 264.000 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 202.000 202.000 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H3 236.000 236.000 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 275.000 275.000 Hovedskydning
93786 Thue Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 233.000 233.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening V2H1 266.000 266.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening V2H2 247.000 247.000 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening V2H2 276.000 276.000 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 255.000 255.000 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H2 240.000 240.000 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 281.000 281.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 256.000 256.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 286.000 286.000 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening V2H1 279.000 279.000 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening S2H2 243.000 243.000 Hovedskydning
122278 Morten Danhøj Christiansen Slagelse Skytteforening V1H3 246.000 246.000 Hovedskydning
105799 Jan Buchwald Slagelse Skytteforening S2H2 212.000 212.000 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H 237.000 237.000 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 266.000 266.000 Hovedskydning
123347 Jens Per Johansen Slagelse Skytteforening V1H3 242.000 242.000 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening V2H1 279.000 279.000 Hovedskydning
120879 Martin Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 235.000 235.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 241.000 241.000 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 290.000 290.000 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening V1H4 227.000 227.000 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Rentzmann Karsholte Skytteforening U2H 259.000 259.000 Hovedskydning
107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening V2H1 268.000 268.000 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 276.000 276.000 Hovedskydning
127701 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening V2H1 244.000 244.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H 255.000 255.000 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 266.000 266.000 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V1H4 246.000 246.000 Hovedskydning
117647 Ole Breiner Slagelse Skytteforening V2H2 247.000 247.000 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 271.000 271.000 Hovedskydning
129904 Jørgen Kløker Olsen Mullerup Skytteforening V2H2 265.000 265.000 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 233.000 233.000 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 239.000 239.000 Hovedskydning
106903 Nanna Stilhoff Svinninge Skytteforening U1H 218.000 218.000 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H3 269.000 269.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK 237.000 237.000 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H1 268.000 268.000 Hovedskydning
129276 Ismail Alnoumeiri Slagelse Skytteforening V2H2 216.000 216.000 Hovedskydning
128893 Sebastian Budal Jensen Karsholte Skytteforening BK 145.000 145.000 Hovedskydning
126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening S2H2 229.000 229.000 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening U1H 237.000 237.000 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 259.000 259.000 Hovedskydning
60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening V2H2 265.000 265.000 Hovedskydning
126958 Tomasz Siewierkiewicz Greve Skytteforening V2H2 210.000 210.000 Hovedskydning
127651 David Jensen Knabstrup Skytteforening BK 167.000 167.000 Hovedskydning
129638 Daniel Schultz Greve Skytteforening V2H2 245.000 245.000 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 260.000 260.000 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening S2H2 250.000 250.000 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening V1H2 251.000 251.000 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening V2H2 265.000 265.000 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 241.000 241.000 Hovedskydning
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening S2H2 273.000 273.000 Hovedskydning
130935 Allan Kokholm Slagelse Skytteforening V2H2 222.000 222.000 Hovedskydning
130958 Bolette Søager Slagelse Skytteforening V2H2 240.000 240.000 Hovedskydning
100857 Marcin Godala Greve Skytteforening V2H2 248.000 248.000 Hovedskydning
130302 Simon Frederiksen Greve Skytteforening V2H2 186.000 186.000 Hovedskydning
129637 Jannick Patrick Fryland Greve Skytteforening V2H2 230.000 230.000 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H2 260.000 260.000 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening V1H3 257.000 257.000 Hovedskydning
68364 Frank D. Jensen Ballerup Skytteforening S2H2 259.000 259.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 274.000 274.000 Hovedskydning
131143 Mathias Brix Knabstrup Skytteforening BK 216.000 216.000 Hovedskydning
131277 Kristian Kristoffersen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H2 245.000 245.000 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening V2H1 257.000 257.000 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening V1H2 278.000 278.000 Hovedskydning
130934 Malene Michelle H. Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 245.000 245.000 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing F. Skytteforening S2H1 262.000 262.000 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 273.000 273.000 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 274.000 274.000 Hovedskydning
127652 Kevin Jacobsen Knabstrup Skytteforening BK 143.000 143.000 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H4 256.000 256.000 Hovedskydning

Til toppen