Esrum Luftriffel ranglistestævne 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.0 198.0 Mesterskab
114598 Lucas Jensenius Skyttelauget Kgs. Lyngby BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
114598 Lucas Jensenius Skyttelauget Kgs. Lyngby BK2 199.0 199.0 Mesterskab
128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 196.0 196.0 Mesterskab
128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
87465 Sebastian Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 US2 190.0 190.0 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 US2 181.0 181.0 Mesterskab
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening US2 161.0 161.0 Hovedskydning
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening US2 156.0 156.0 Mesterskab
80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening UÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby UÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS2 191.0 191.0 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 184.0 184.0 Mesterskab
63972 Finn Jensen Melby Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
63972 Finn Jensen Melby Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 196.0 196.0 Mesterskab
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 196.0 196.0 Mesterskab
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 189.0 189.0 Mesterskab
111899 Thomas Høvelskov Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
111899 Thomas Høvelskov Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
112325 Dorthe Vanggaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening VS3 177.0 177.0 Mesterskab
118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Mesterskab
132434 Mie Pettersson Jørlunde Skytteforening VÅ2 179.0 179.0 Hovedskydning
132434 Mie Pettersson Jørlunde Skytteforening VÅ2 177.0 177.0 Mesterskab

Til toppen