Julestævne i Kr. Hyllinge Skytteforening (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 178.0 178.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds VS3 163.0 163.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds VS3 162.0 162.0 Mesterskab
84147 Klaus Morell Greve Skytteforening VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
84147 Klaus Morell Greve Skytteforening VS3 163.0 163.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening US2 181.0 181.0 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening US2 184.0 184.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.0 195.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
115160 Marie Christine Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
115160 Marie Christine Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 184.0 184.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.0 189.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK1 197.0 197.0 Mesterskab
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing F. Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening US2 181.0 181.0 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening US2 182.0 182.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125180 Mads Christian Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
125180 Mads Christian Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing F. Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 174.0 174.0 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 174.0 174.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 183.0 183.0 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
122703 Freja Bech Nykøbing F. Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS2 183.0 183.0 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
110303 Markus Bech Nykøbing F. Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 186.0 186.0 Mesterskab
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
129028 Patrick Schmidt Knabstrup Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
131601 Sofie Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
131601 Sofie Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 178.0 178.0 Mesterskab
131921 Gustav Axel Smith Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 157.0 157.0 Hovedskydning
131921 Gustav Axel Smith Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 161.0 161.0 Mesterskab
131601 Sofie Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
131601 Sofie Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 178.0 178.0 Mesterskab
129993 Tobias Hartung Holmboe Knabstrup Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
129993 Tobias Hartung Holmboe Knabstrup Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
129722 Loke Hansen Mullerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
129722 Loke Hansen Mullerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening UÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening UÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
129039 Hannah Schreiber Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
127655 Tobias Priss Knabstrup Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
127655 Tobias Priss Knabstrup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Mesterskab
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 189.0 189.0 Mesterskab
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
129028 Patrick Schmidt Knabstrup Skytteforening J2 183.0 183.0 Mesterskab
131464 Danielle Krogshave Mullerup Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Mesterskab
131464 Danielle Krogshave Mullerup Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing F. Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 181.0 181.0 Mesterskab
128096 Vanessa Bautista Milling-Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128096 Vanessa Bautista Milling-Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if BK4 192.0 192.0 Mesterskab
131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
128949 Jason Guldborg Nykøbing F. Skytteforening BK4 174.0 174.0 Mesterskab
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if BK1 198.0 198.0 Mesterskab
128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
100149 Lucas Emil Larsen Knabstrup Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
100149 Lucas Emil Larsen Knabstrup Skytteforening BK4 184.0 184.0 Mesterskab
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.0 200.0 Mesterskab
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen