Julestævne i Kr. Hyllinge Skytteforening (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H 275.0 275.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H 277.0 277.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 271.0 271.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 268.0 268.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 254.0 254.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 264.0 264.0 Mesterskab
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 272.0 272.0 Mesterskab
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 277.0 277.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 277.0 277.0 Mesterskab
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 282.0 282.0 Mesterskab
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 277.0 277.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H3 249.0 249.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H3 247.0 247.0 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 291.0 291.0 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK 296.0 296.0 Hovedskydning
55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Mesterskab
55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H 267.0 267.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H 251.0 251.0 Mesterskab
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H 269.0 269.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H 264.0 264.0 Mesterskab
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 265.0 265.0 Mesterskab
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 276.0 276.0 Mesterskab
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK 284.0 284.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H 246.0 246.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 225.0 225.0 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK 207.0 207.0 Hovedskydning
129863 Dinna Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening V2H 254.0 254.0 Hovedskydning
129863 Dinna Guldborg Nykøbing F. Skytteforening V2H 238.0 238.0 Mesterskab
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 285.0 285.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 276.0 276.0 Mesterskab
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H 241.0 241.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H 258.0 258.0 Mesterskab
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 260.0 260.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 261.0 261.0 Mesterskab

Til toppen