Julestævne i Kr. Hyllinge Skytteforening (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 271.000 271.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 268.000 268.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 254.000 254.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 264.000 264.000 Mesterskab
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 277.000 277.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 277.000 277.000 Mesterskab
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 282.000 282.000 Mesterskab
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 277.000 277.000 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H3 249.000 249.000 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H3 247.000 247.000 Mesterskab
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 261.000 261.000 Mesterskab
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 260.000 260.000 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H 258.000 258.000 Mesterskab
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H 241.000 241.000 Hovedskydning
55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening V1H1 279.000 279.000 Mesterskab
55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening V1H1 279.000 279.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H 267.000 267.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H 251.000 251.000 Mesterskab
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 265.000 265.000 Mesterskab
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 266.000 266.000 Hovedskydning
129863 Dinna Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening V2H 254.000 254.000 Hovedskydning
129863 Dinna Guldborg Nykøbing F. Skytteforening V2H 238.000 238.000 Mesterskab
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 272.000 272.000 Mesterskab
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 266.000 266.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H 277.000 277.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H 275.000 275.000 Mesterskab
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening V1H1 278.000 278.000 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 276.000 276.000 Mesterskab
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 285.000 285.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK 207.000 207.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 225.000 225.000 Mesterskab
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H 246.000 246.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK 284.000 284.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 276.000 276.000 Mesterskab
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H 264.000 264.000 Mesterskab
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H 269.000 269.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK 296.000 296.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 291.000 291.000 Mesterskab

Til toppen