Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
S-cup (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Eggeslevmagle SG&IF
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Glumsøegnens Skytteforening
Greve Skytteforening
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
Holmegaard Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Høng Skytteforening
Karsholte Skytteforening
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Roskilde Skytteforening
Slagelse Skytteforening
Snesere Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
114504
Laurine Wolmer Petersen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
114504
Laurine Wolmer Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
115717
Mikkel C. Rodh Nielsen
Eggeslevmagle SG&IF
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
115717
Mikkel C. Rodh Nielsen
Eggeslevmagle SG&IF
BK2
181.000
181.000
Mesterskab
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
110525
Astrid Dresler
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
104923
Nikolaj Esbensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
193.000
193.000
Mesterskab
104923
Nikolaj Esbensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
111622
Andreas Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
111622
Andreas Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
196.000
196.000
Mesterskab
103541
Erik Jensen
Roskilde Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
103541
Erik Jensen
Roskilde Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
105095
Frederik Christensen
Svinninge Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
105095
Frederik Christensen
Svinninge Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
119784
Tobias Astrop Paludan
Høng Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
119784
Tobias Astrop Paludan
Høng Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
174.000
174.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
126572
Marcus Starup Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
116743
Steen Schrøder
Ringsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
116743
Steen Schrøder
Ringsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
117411
Josefine Woller
Glumsøegnens Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
117411
Josefine Woller
Glumsøegnens Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
120144
Robert H. Andersen
Snesere Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
120144
Robert H. Andersen
Snesere Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
VS2
182.000
182.000
Mesterskab
128894
Jonathan Larsen
Karsholte Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
126572
Marcus Starup Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
127277
Mathias Bjørk Haburg
Korsør Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
127277
Mathias Bjørk Haburg
Korsør Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
55915
Lasse Rogert Pedersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS2
183.000
183.000
Hovedskydning
127692
Simon Erik Jørgensen
Korsør Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
127692
Simon Erik Jørgensen
Korsør Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
127693
Magnus Houkjær
Korsør Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
127693
Magnus Houkjær
Korsør Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
123965
Verner Sørensen
Ringsted Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Mesterskab
123965
Verner Sørensen
Ringsted Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
128947
Benedikte Jensen
Ringsted Skytteforening
UÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
98276
Thomas Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
98276
Thomas Hansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
128948
Brian Jensen
Ringsted Skytteforening
VÅ3
186.000
186.000
Hovedskydning
128948
Brian Jensen
Ringsted Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Mesterskab
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
119751
Rasmus Vangsgaard
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
119751
Rasmus Vangsgaard
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
128996
Nikolaj Brager Hansen
Ringsted Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
128996
Nikolaj Brager Hansen
Ringsted Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
84147
Klaus Morell
Greve Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Mesterskab
84147
Klaus Morell
Greve Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Hovedskydning
128700
Sebastian Witt
Ringsted Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
128700
Sebastian Witt
Ringsted Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
128701
Jonas Larsen
Ringsted Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
128701
Jonas Larsen
Ringsted Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Mesterskab
128914
Mikkel Møller
Ringsted Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
128914
Mikkel Møller
Ringsted Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
128947
Benedikte Jensen
Ringsted Skytteforening
UÅ2
185.000
185.000
Mesterskab
110579
Tobias Rohde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
110579
Tobias Rohde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
114460
Martin Mortensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
114460
Martin Mortensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
57310
Thomas Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
128212
Lukas Black Holberg
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
128818
Simon Schau
Eggeslevmagle SG&IF
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
128818
Simon Schau
Eggeslevmagle SG&IF
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
128212
Lukas Black Holberg
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
116742
Susanne Schrøder
Ringsted Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
122703
Freja Bech
Ringsted Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
116742
Susanne Schrøder
Ringsted Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
76102
Kennie Jacobsen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
76102
Kennie Jacobsen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
117181
Sebastian Knudsen
Karsholte Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
129040
Finn Hansen
Ringsted Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
129040
Finn Hansen
Ringsted Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Mesterskab
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
128787
Oliver Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
128787
Oliver Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
182.000
182.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
113189
Marie Fogh
Glumsøegnens Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
113189
Marie Fogh
Glumsøegnens Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
119769
Mikkel Andersen
Høng Skytteforening
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
119769
Mikkel Andersen
Høng Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
105094
Katrine Christensen
Svinninge Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
105094
Katrine Christensen
Svinninge Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
114140
Rolf Dejløw
Ringsted Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
123823
Oscar Cilius Pedersen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
183.000
183.000
Mesterskab
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
UÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
UÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
123823
Oscar Cilius Pedersen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
126894
Rosa Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
126894
Rosa Lindberg Hermann
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
114140
Rolf Dejløw
Ringsted Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
85914
Helle Bøgh Stubberup
Ringsted Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Mesterskab
85914
Helle Bøgh Stubberup
Ringsted Skytteforening
VÅ3
186.000
186.000
Hovedskydning
60818
Jørgen Jensen
Roskilde Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
60818
Jørgen Jensen
Roskilde Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
123818
Benjamin Larsen
Slagelse Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
123818
Benjamin Larsen
Slagelse Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
128106
Emma Juliane Dillinger-Hansen
Høng Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
128106
Emma Juliane Dillinger-Hansen
Høng Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
126615
Louise Jørgensen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
126615
Louise Jørgensen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
119377
Anton Egeskov Fobian
Høng Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
119377
Anton Egeskov Fobian
Høng Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
93864
Oliver Knudsen
Karsholte Skytteforening
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
127906
Magnus Blindekilde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
127906
Magnus Blindekilde
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
128915
Magnus Møller
Ringsted Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
128915
Magnus Møller
Ringsted Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
123782
Gustav Jansen
Karsholte Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
124154
Teis Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
124154
Teis Jensen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
120264
Mathias Levin Nerup
Snesere Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
120264
Mathias Levin Nerup
Snesere Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
126089
Emilie Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
59922
Anders Svendsen
Glumsøegnens Skytteforening
UÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
59922
Anders Svendsen
Glumsøegnens Skytteforening
UÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
82582
Malene Svendsen
Glumsøegnens Skytteforening
UÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
82582
Malene Svendsen
Glumsøegnens Skytteforening
UÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
110414
Marius Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
US2
177.000
177.000
Mesterskab
121843
Thais Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
121843
Thais Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
110414
Marius Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
US2
179.000
179.000
Hovedskydning
128102
Juilian Rørbæk
Høng Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
128102
Juilian Rørbæk
Høng Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
128105
Emma Nielsen
Høng Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
128105
Emma Nielsen
Høng Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
98342
Niels Olsen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
98342
Niels Olsen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
114916
Magnus Küll
Ringsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
114916
Magnus Küll
Ringsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
126089
Emilie Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
117231
Jimmi Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ3
190.000
190.000
Mesterskab
117231
Jimmi Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ3
194.000
194.000
Hovedskydning
119749
Aliya Bakthir
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
121512
Laurits Mandrup
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
121512
Laurits Mandrup
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
124155
Kristian Johansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
124155
Kristian Johansen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
124156
Mads Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
124156
Mads Larsen
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
119749
Aliya Bakthir
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
123856
Daniel Paludan
Høng Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
123856
Daniel Paludan
Høng Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
123115
Albert Frederik Woller
Glumsøegnens Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
123115
Albert Frederik Woller
Glumsøegnens Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
110577
Frederik Darré
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
110577
Frederik Darré
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
123419
Silke Emma Jakobsen
Mullerup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
114545
Mikkel Houmølle
Høng Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
114545
Mikkel Houmølle
Høng Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
117233
Zenia Rugaard Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
FRI
196.000
196.000
Mesterskab
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Ringsted Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
108366
Elmer Emil Wagner
Ringsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
123419
Silke Emma Jakobsen
Mullerup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
VÅ2
188.000
188.000
Mesterskab
128381
Thomas Sanderhage
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
128381
Thomas Sanderhage
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
122410
Anita Clausen
Nykøbing Sj. Skytteforening
VÅ3
188.000
188.000
Hovedskydning
114396
Nikolai Sandstød Larsen
Høng Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
114396
Nikolai Sandstød Larsen
Høng Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
122410
Anita Clausen
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
Til toppen