Holdturnering 15 m G + Luft A omg. (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
100405 Jacob Bluhm Pedersen Horne Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112034 Marc Lykke Kjellmann Horne Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
109288 Lea Hansen Horne Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
49484 Aase Guld Særslev Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Særslev Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
39069 Torben Skovgaard Særslev Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
50342 Simone Christiansen Særslev Skytteforening UÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening US1 196.000 196.000 Hovedskydning
49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
45457 Karin Buus Aagaard Hesselager Fore. Sportsklubber SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening US2 180.000 180.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
48350 Leif Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
88373 Ulla Iversen Særslev Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening US1 199.000 199.000 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
110050 Amalie Schacht Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
117896 Frederik Hanfgarn Bullerup Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
45956 Laura Buch Særslev Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening VS2 191.000 191.000 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
81196 Freja Bryld Pedersen Højby Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening VS3 153.000 153.000 Hovedskydning
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
116724 Martin Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening VS1 198.000 198.000 Hovedskydning
123067 Thomas Degn Herrested Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
100962 Maria Pedersen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
45382 Torben Aagaard Hesselager Fore. Sportsklubber VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
124048 Julie Frederiksen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
45513 Ane-Marie Hansen Hesselager Fore. Sportsklubber SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening VS3 189.000 189.000 Hovedskydning
119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
101988 Frank Durand Særslev Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
124437 Vicki Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
119172 Anton Degn Herrested Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126655 Johan Persson Bullerup Skyttekreds BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
119033 Emil Holst Hansen Højby Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
112829 Stine Nymann Særslev Skytteforening UÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
111558 Nicolas Tauber Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117952 William Conradsen Særslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
94796 Mathias S. Christensen Særslev Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
49599 Kay Ole Veber Larsen Særslev Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
121864 Louise van Elzelingen Særslev Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening US1 197.000 197.000 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen