Divisionsskydning runde 1 hjemme (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H4 202.0 202.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 249.0 249.0 Hovedskydning
119027 Jesper Pedersen Knabstrup Skytteforening V1H4 204.0 204.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V1H4 235.0 235.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Slagelse Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 253.0 253.0 Hovedskydning
105799 Jan Buchwald Slagelse Skytteforening S2H1 219.0 219.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
119456 Johannes Pedersen Knabstrup Skytteforening BK 223.0 223.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Knabstrup Skytteforening U2H 197.0 197.0 Hovedskydning
57771 Ove Laugesen Knabstrup Skytteforening S2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
125903 Jan Holm Knabstrup Skytteforening V2H2 218.0 218.0 Hovedskydning
118275 John Romlund Knabstrup Skytteforening V1H4 241.0 241.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening V2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening S2H2 244.0 244.0 Hovedskydning
71414 Bjarne Schlichter Brøndby Skytte Forening V1H4 210.0 210.0 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening V1H1 251.0 251.0 Hovedskydning
112212 Brian Slots Kalundborg Skytteforening V1H4 220.0 220.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
116454 Lucas Gaml Jensen Slagelse Skytteforening JUN 202.0 202.0 Hovedskydning
105838 Rune Hammer Storm-Korsvig Reerslev Skytteforening V1H4 191.0 191.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 213.0 213.0 Hovedskydning
112524 Kenneth Eid Roskilde Skytteforening V1H4 249.0 249.0 Hovedskydning
93799 Claus Olsen Karsholte Skytteforening V2H2 218.0 218.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H4 253.0 253.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H1 272.0 272.0 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 274.0 274.0 Hovedskydning
122278 Morten Danhøj Christiansen Slagelse Skytteforening V1H4 256.0 256.0 Hovedskydning
67846 Ole Elmgaard Rasmussen Ballerup Skytteforening S2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 271.0 271.0 Hovedskydning
68382 Christian Lausten Ballerup Skytteforening S2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 264.0 264.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H2 260.0 260.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H2 251.0 251.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H 257.0 257.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening V2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 275.0 275.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 236.0 236.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H2 244.0 244.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 273.0 273.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 241.0 241.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 289.0 289.0 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening V1H3 190.0 190.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 259.0 259.0 Hovedskydning
60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening V1H3 254.0 254.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 254.0 254.0 Hovedskydning
127225 Tonny Børsvig Reerslev Skytteforening V1H4 229.0 229.0 Hovedskydning
103530 Stig Hornuff Korsør Skytteforening V1H1 271.0 271.0 Hovedskydning
95865 Jimmi Nielsen Korsør Skytteforening V1H3 250.0 250.0 Hovedskydning
57799 Bent V. Hansen Knabstrup Skytteforening S2H2 172.0 172.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 277.0 277.0 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 233.0 233.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H4 255.0 255.0 Hovedskydning
118274 Jannie Kjeldgaard Drews Riemer Knabstrup Skytteforening V2H2 168.0 168.0 Hovedskydning
125904 Rasmus Holm Knabstrup Skytteforening U2H 226.0 226.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H 260.0 260.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 285.0 285.0 Hovedskydning
126245 Rene Thrysøe Svinninge Skytteforening U2H 258.0 258.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
96187 Jannik Poulsen Roskilde Skytteforening V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H4 237.0 237.0 Hovedskydning
70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening S2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 238.0 238.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 274.0 274.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 234.0 234.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 283.0 283.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 283.0 283.0 Hovedskydning
125120 Emil Wieland Jensen Knabstrup Skytteforening JUN 185.0 185.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 276.0 276.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 241.0 241.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening U2H 260.0 260.0 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening S2H2 251.0 251.0 Hovedskydning
56907 Lars Jeppesen Gundsølille Sg&if V1H2 259.0 259.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 240.0 240.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H 243.0 243.0 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if V1H3 248.0 248.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 227.0 227.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H1 248.0 248.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening V1H2 267.0 267.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V1H4 241.0 241.0 Hovedskydning
126312 Joan Zenia Ørnebjerg Knabstrup Skytteforening V1H4 175.0 175.0 Hovedskydning
127701 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
114081 Thomas Trebbien Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 268.0 268.0 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 242.0 242.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
104316 Katrine Frandsen Knabstrup Skytteforening JUN 218.0 218.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening U2H 275.0 275.0 Hovedskydning
107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen