Divisionsskydning runde 2 hjemme (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57771 Ove Laugesen Knabstrup Skytteforening S2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 277.0 277.0 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening V1H1 242.0 242.0 Hovedskydning
112212 Brian Slots Kalundborg Skytteforening V1H4 228.0 228.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
116454 Lucas Gaml Jensen Slagelse Skytteforening JUN 222.0 222.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 262.0 262.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 204.0 204.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 287.0 287.0 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 272.0 272.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 287.0 287.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 284.0 284.0 Hovedskydning
119456 Johannes Pedersen Knabstrup Skytteforening BK 226.0 226.0 Hovedskydning
119027 Jesper Pedersen Knabstrup Skytteforening V1H4 219.0 219.0 Hovedskydning
114081 Thomas Trebbien Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 257.0 257.0 Hovedskydning
119403 Anna Ilievska Ballerup Skytteforening V2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening V1H3 242.0 242.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening V2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 245.0 245.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
71414 Bjarne Schlichter Brøndby Skytte Forening V1H4 183.0 183.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H4 260.0 260.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
103530 Stig Hornuff Korsør Skytteforening V1H1 260.0 260.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
114625 Niels Sædder Eriksen Ballerup Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H2 258.0 258.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 257.0 257.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 281.0 281.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Knabstrup Skytteforening U2H 201.0 201.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 284.0 284.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 256.0 256.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 283.0 283.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 237.0 237.0 Hovedskydning
118274 Jannie Kjeldgaard Drews Riemer Knabstrup Skytteforening V2H2 212.0 212.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 275.0 275.0 Hovedskydning
57799 Bent V. Hansen Knabstrup Skytteforening S2H2 140.0 140.0 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening S2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
95865 Jimmi Nielsen Korsør Skytteforening V1H3 255.0 255.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 263.0 263.0 Hovedskydning
125904 Rasmus Holm Knabstrup Skytteforening U2H 224.0 224.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Slagelse Skytteforening V2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H 256.0 256.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
104316 Katrine Frandsen Knabstrup Skytteforening JUN 246.0 246.0 Hovedskydning
125120 Emil Wieland Jensen Knabstrup Skytteforening JUN 211.0 211.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
68104 Kaj Withøft Ballerup Skytteforening S2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H4 255.0 255.0 Hovedskydning
123347 Jens Per Johansen Slagelse Skytteforening V1H4 244.0 244.0 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
122278 Morten Danhøj Christiansen Slagelse Skytteforening V1H4 258.0 258.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening V1H2 263.0 263.0 Hovedskydning
107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 266.0 266.0 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 265.0 265.0 Hovedskydning
103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 260.0 260.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 220.0 220.0 Hovedskydning
59398 Ulrik Saxhøj Slagelse Skytteforening V1H1 272.0 272.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H4 251.0 251.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening U2H 267.0 267.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 197.0 197.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V1H4 225.0 225.0 Hovedskydning
105799 Jan Buchwald Slagelse Skytteforening S2H1 236.0 236.0 Hovedskydning
93799 Claus Olsen Karsholte Skytteforening V2H2 200.0 200.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
125903 Jan Holm Knabstrup Skytteforening V2H2 220.0 220.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 274.0 274.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H 245.0 245.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening S2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening V2H2 261.0 261.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 255.0 255.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 278.0 278.0 Hovedskydning
118275 John Romlund Knabstrup Skytteforening V1H4 226.0 226.0 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
126245 Rene Thrysøe Svinninge Skytteforening U2H 265.0 265.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening V2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
127701 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening V2H2 262.0 262.0 Hovedskydning
128001 Noah Minnet Sjøgren Ballerup Skytteforening JUN 184.0 184.0 Hovedskydning
120879 Martin Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 246.0 246.0 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening V1H3 234.0 234.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening U2H 251.0 251.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V1H4 230.0 230.0 Hovedskydning
126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening V1H4 242.0 242.0 Hovedskydning
126312 Joan Zenia Ørnebjerg Knabstrup Skytteforening V1H4 220.0 220.0 Hovedskydning

Til toppen