Divisionsskydning runde 3 hjemme (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 233.0 233.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
116454 Lucas Gaml Jensen Slagelse Skytteforening JUN 273.0 273.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
112212 Brian Slots Kalundborg Skytteforening V1H4 224.0 224.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 280.0 280.0 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening V2H1 253.0 253.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
118275 John Romlund Knabstrup Skytteforening V1H4 245.0 245.0 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening V2H2 220.0 220.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H4 251.0 251.0 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 260.0 260.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
119456 Johannes Pedersen Knabstrup Skytteforening BK 184.0 184.0 Hovedskydning
119027 Jesper Pedersen Knabstrup Skytteforening V1H4 174.0 174.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Knabstrup Skytteforening U2H 214.0 214.0 Hovedskydning
57771 Ove Laugesen Knabstrup Skytteforening S2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
114081 Thomas Trebbien Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 271.0 271.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 238.0 238.0 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening V1H1 244.0 244.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 268.0 268.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 265.0 265.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 254.0 254.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening S2H2 251.0 251.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 289.0 289.0 Hovedskydning
71414 Bjarne Schlichter Brøndby Skytte Forening V1H4 239.0 239.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H4 248.0 248.0 Hovedskydning
105799 Jan Buchwald Slagelse Skytteforening S2H1 253.0 253.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V1H4 239.0 239.0 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 283.0 283.0 Hovedskydning
95865 Jimmi Nielsen Korsør Skytteforening V1H3 258.0 258.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 264.0 264.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Slagelse Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 285.0 285.0 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 294.0 294.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 288.0 288.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 277.0 277.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
125903 Jan Holm Knabstrup Skytteforening V2H2 204.0 204.0 Hovedskydning
125904 Rasmus Holm Knabstrup Skytteforening U2H 227.0 227.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H 260.0 260.0 Hovedskydning
114625 Niels Sædder Eriksen Ballerup Skytteforening V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 290.0 290.0 Hovedskydning
122278 Morten Danhøj Christiansen Slagelse Skytteforening V1H4 251.0 251.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 291.0 291.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening BK 248.0 248.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 288.0 288.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening V1H3 250.0 250.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
59398 Ulrik Saxhøj Slagelse Skytteforening V1H1 275.0 275.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
57799 Bent V. Hansen Knabstrup Skytteforening S2H2 261.0 261.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 263.0 263.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 279.0 279.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 285.0 285.0 Hovedskydning
128001 Noah Minnet Sjøgren Ballerup Skytteforening JUN 200.0 200.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H2 252.0 252.0 Hovedskydning
128482 David Minnet Ballerup Skytteforening V1H4 221.0 221.0 Hovedskydning
128483 Brian Wittrup Jensen Ballerup Skytteforening V1H4 223.0 223.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 281.0 281.0 Hovedskydning
118274 Jannie Kjeldgaard Drews Riemer Knabstrup Skytteforening V2H2 208.0 208.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening V2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 235.0 235.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H4 244.0 244.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H 270.0 270.0 Hovedskydning
103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 254.0 254.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
104316 Katrine Frandsen Knabstrup Skytteforening JUN 253.0 253.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening V1H3 262.0 262.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening V1H2 277.0 277.0 Hovedskydning
120879 Martin Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 252.0 252.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
125120 Emil Wieland Jensen Knabstrup Skytteforening JUN 221.0 221.0 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening U2H 268.0 268.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening U2H 267.0 267.0 Hovedskydning
126312 Joan Zenia Ørnebjerg Knabstrup Skytteforening V1H4 244.0 244.0 Hovedskydning
129276 Ismail Alnoumeiri Slagelse Skytteforening V2H2 235.0 235.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 259.0 259.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 256.0 256.0 Hovedskydning
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening V1H2 265.0 265.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 287.0 287.0 Hovedskydning
126245 Rene Thrysøe Svinninge Skytteforening U2H 258.0 258.0 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 230.0 230.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V1H4 249.0 249.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H1 260.0 260.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 265.0 265.0 Hovedskydning

Til toppen