LDT indledende børn (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108491 Mille Frederiksen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108491 Mille Frederiksen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
122900 Mads Rømer Hjørring Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
122900 Mads Rømer Hjørring Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124162 Mikkel Sloth Dahl Vester Hassing Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
124162 Mikkel Sloth Dahl Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124264 Claus Sørensen Hjørring Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
124264 Claus Sørensen Hjørring Skytteforening BK4 173.000 173.000 Mesterskab
126016 Christan Bang Christiansen Hjørring Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
97303 Marie S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
97303 Marie S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
123013 Julie Haahr Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123013 Julie Haahr Vilsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
102579 Niels Kristian Christiansen Sjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
102579 Niels Kristian Christiansen Sjørring Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
117367 Maria Bygum Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 186.000 186.000 Mesterskab
117367 Maria Bygum Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
125883 Mathias Egeberg Sæby og omegns skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
125883 Mathias Egeberg Sæby og omegns skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
126880 Cecilie Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
126880 Cecilie Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
126590 Martin Axelgaard Hjørring Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
126590 Martin Axelgaard Hjørring Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
126595 Magnus Johnsen Hjørring Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
126597 Mathias Lunden Andersen Hjørring Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
126597 Mathias Lunden Andersen Hjørring Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
127393 Freja S. Rasmussen Vilsted Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
127393 Freja S. Rasmussen Vilsted Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
127641 Barbara Lindstrøm Vilsted Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK4 195.000 195.000 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
127021 Ananya Nielsen Skytteforening Kimbrerne BK4 187.000 187.000 Mesterskab
127021 Ananya Nielsen Skytteforening Kimbrerne BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK4 190.000 190.000 Mesterskab
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
117364 Lasse Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
117364 Lasse Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
123014 Lucas Bech Jensen Vilsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
123994 Anna Christine Dalgaard Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123994 Anna Christine Dalgaard Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108407 Lau Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
108407 Lau Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
118917 Kasper Futterup Søndergaard Karby Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118917 Kasper Futterup Søndergaard Karby Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112587 Tobias Nørgaard Rossen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
112587 Tobias Nørgaard Rossen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 183.000 183.000 Mesterskab
122128 August Sand Vadum Skytteforening af 1970 BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
122128 August Sand Vadum Skytteforening af 1970 BK4 188.000 188.000 Mesterskab
126881 Celina Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
126881 Celina Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
126591 Lasse Guldhammer Hjørring Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
126591 Lasse Guldhammer Hjørring Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
127637 Liv Andersen Vilsted Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne BK4 187.000 187.000 Mesterskab
127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen