Videbæk Stævne 2016 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 180.000 180.000 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening VS3 183.000 183.000 Hovedskydning
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening VS3 187.000 187.000 Mesterskab
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening VS3 163.000 163.000 Hovedskydning
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
108618 Malthe Helleskov Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
123159 juliane Marie Bak Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
123159 juliane Marie Bak Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
115169 Kevin Plauborg Sædding Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
115169 Kevin Plauborg Sædding Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
95835 Thomas Eriksen Ølgod Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
95835 Thomas Eriksen Ølgod Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
124806 Jonas Petersen Ølgod Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
124806 Jonas Petersen Ølgod Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
126926 Christian Oluf Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
126926 Christian Oluf Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
31816 Trine Keller Videbæk Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
31816 Trine Keller Videbæk Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
119774 Morten Pedersen Videbæk Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
119774 Morten Pedersen Videbæk Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Mesterskab
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
127585 Daniel Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
127585 Daniel Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
122948 Loke Johnsen Ølgod Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
122948 Loke Johnsen Ølgod Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
123532 Antoni Fasano Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
123532 Antoni Fasano Skjern Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
126910 Kevin Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
126910 Kevin Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
127601 Lucas Dissing Bakkestrøm Trehøje Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
127601 Lucas Dissing Bakkestrøm Trehøje Skytteforening BK4 170.000 170.000 Mesterskab
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
127238 Lukas Rasmussen Trehøje Skytteforening BK4 169.000 169.000 Mesterskab
127238 Lukas Rasmussen Trehøje Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
111310 Christina Alexandra Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
123287 Naja Anthonisen Skjern Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening VS3 178.000 178.000 Mesterskab
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
127602 Jacob Madsen Lemvig Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
127602 Jacob Madsen Lemvig Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
127647 Hans Udengaard Videbæk Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning

Til toppen