vinter turnering runde 2 pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
26832 Poul E. Jacobsen Nykøbing Mors Skyttekreds S2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
11393 Lars Richter Brønderslev Skytteforening V1H4 240.0 240.0 Hovedskydning
28541 Jens Knudsen Sports skytterne Snedsted S2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
12938 Jess Østergaard Støvring Skytteforening V2H1 243.0 243.0 Hovedskydning
128160 Peter Nygaard Nielsen Sindal Skyttekreds V1H4 90.0 90.0 Hovedskydning
95060 Lars Klausen Sindal Skyttekreds V1H4 230.0 230.0 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds V1H4 216.0 216.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening S2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds V2H2 262.0 262.0 Hovedskydning
15517 Richardt Larsen Hjallerup Skytteforening V1H4 270.0 270.0 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening V1H3 267.0 267.0 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening V2H1 248.0 248.0 Hovedskydning
92887 Dennis Rytter Kjærsgaard Støvring Skytteforening V2H1 249.0 249.0 Hovedskydning
15935 Henry Thomsen Vester Hassing Skytteforening S2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
105656 Henrik Jensen Ulsted Skytteforening V2H2 227.0 227.0 Hovedskydning
99179 Ib Ejgil Pedersen Hjallerup Skytteforening V1H4 236.0 236.0 Hovedskydning
10685 Per Martin Olesen Hirtshals Skytteforening V2H2 262.0 262.0 Hovedskydning
19521 Susan Hatting Brønderslev Skytteforening V2H1 256.0 256.0 Hovedskydning
126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening V1H4 255.0 255.0 Hovedskydning
15504 Anton Andersen Vester Hassing Skytteforening S2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
12397 Leif Ellegaard Nielsen Års Skytteforening S2H2 246.0 246.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening V2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
105853 Alexandros Gentekos Sindal Skyttekreds V1H4 204.0 204.0 Hovedskydning
16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening V1H1 270.0 270.0 Hovedskydning
82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening S2H2 178.0 178.0 Hovedskydning
11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening S2H2 255.0 255.0 Hovedskydning
94825 Frank Kristensen Hjallerup Skytteforening V2H2 211.0 211.0 Hovedskydning
117603 Karin Marika Nicholas Brønderslev Skytteforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
13030 Brian Pedersen Støvring Skytteforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
11398 Kristian Klemmensen Brønderslev Skytteforening V2H2 235.0 235.0 Hovedskydning
11309 Per C Jensen Brønderslev Skytteforening V2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
27087 Jan E. Nielsen Nykøbing Mors Skyttekreds S2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
19724 Hans Jørgen Hansen Brønderslev Skytteforening V2H1 253.0 253.0 Hovedskydning
14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds V1H2 276.0 276.0 Hovedskydning
126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening U2H 253.0 253.0 Hovedskydning
116957 Vivi Hedegaard Frederikshavn Skyttekreds V2H2 163.0 163.0 Hovedskydning
121410 Jesper Stokbæk Frederikshavn Skyttekreds U1H 273.0 273.0 Hovedskydning
123142 Jacob Spalding Sports skytterne Snedsted V2H2 247.0 247.0 Hovedskydning
117271 Signe Vraa Leth Aalborg Skyttekreds V2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
26945 Carl E. Boll Nykøbing Mors Skyttekreds S2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
14770 Jacob Klærke Aalborg Skyttekreds V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
128453 Alexander Niklas Zederkof Aalborg Skyttekreds V2H2 276.0 276.0 Hovedskydning
128456 Nanna Godthåb Nielsen Aalborg Skyttekreds U2H 229.0 229.0 Hovedskydning
14592 Nina Hylkjær Aalborg Skyttekreds V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
12731 Torben B. Schmidt St. Restrup Idrætsforening V1H2 258.0 258.0 Hovedskydning
15260 Jørgen Tarp Brønderslev Skytteforening V1H4 257.0 257.0 Hovedskydning
13442 Flemming Hansen Aalborg Skyttekreds S2H2 231.0 231.0 Hovedskydning
99616 Laust Stauersbøl Laustsen Sports skytterne Snedsted V2H2 159.0 159.0 Hovedskydning
93569 Hans Mathiasen Års Skytteforening S2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening S2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
16602 Henrik Lindberg Aalborg Skyttekreds V2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening JUN 245.0 245.0 Hovedskydning
105854 Gitte Vium Sindal Skyttekreds V1H3 245.0 245.0 Hovedskydning
16559 Per Henrik Jensen Aalborg Skyttekreds V1H4 214.0 214.0 Hovedskydning
16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds V1H1 284.0 284.0 Hovedskydning
121580 Ulrich Hedegaard Frederikshavn Skyttekreds V2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
83718 Claus Lau Larsen Sports skytterne Snedsted V2H2 246.0 246.0 Hovedskydning
10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening S2H2 261.0 261.0 Hovedskydning
123365 Christian Holm Jørgensen Aalborg Skyttekreds JUN 247.0 247.0 Hovedskydning
101612 Søren Dam Winther Nykøbing Mors Skyttekreds V2H2 255.0 255.0 Hovedskydning
10602 Bo Bæk Nielsen Frederikshavn Skyttekreds V1H2 284.0 284.0 Hovedskydning
83691 Mads Foged Frederikshavn Skyttekreds U2H 247.0 247.0 Hovedskydning
10600 Bo Tolstrup Sørensen Aalborg Skyttekreds V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
29107 Børge Vistisen Sjørring Skytteforening S2H2 260.0 260.0 Hovedskydning
14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds V1H1 279.0 279.0 Hovedskydning
87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
127991 Jesper Eybye Frederikshavn Skyttekreds V2H2 220.0 220.0 Hovedskydning
12167 Kim Levisen Års Skytteforening V1H2 275.0 275.0 Hovedskydning
15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening V1H1 280.0 280.0 Hovedskydning
92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted V2H2 277.0 277.0 Hovedskydning
96278 Morten Thomsen Aalborg Skyttekreds V1H4 248.0 248.0 Hovedskydning
128315 Lilli Schacht Støvring Skytteforening V2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening S2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening V1H1 280.0 280.0 Hovedskydning
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds JUN 175.0 175.0 Hovedskydning
96482 Jens Meldgaard Sjørring Skytteforening S2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
82446 Aksel Nielsen Frederikshavn Skyttekreds V1H2 274.0 274.0 Hovedskydning
10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds S2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
28200 Peter Iversen Sports skytterne Snedsted V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
28779 Niels Klingenberg Vistisen Sjørring Skytteforening V1H1 283.0 283.0 Hovedskydning
94451 Roland Bernhard Cornely Sports skytterne Snedsted V2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
101368 Søren Bach Andersen Sports skytterne Snedsted JUN 256.0 256.0 Hovedskydning
26814 Søren Kjær Bak Sports skytterne Snedsted V2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds V2H2 270.0 270.0 Hovedskydning
29008 Henrik Lawaetz Sjørring Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
15751 Allan Christensen Hjallerup Skytteforening V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
72958 René Foged Frederikshavn Skyttekreds V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening S2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
120914 Krestian Christiansen Sports skytterne Snedsted U2H 226.0 226.0 Hovedskydning
97331 Thomas Jensen Sports skytterne Snedsted V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
27018 Morten Hundborg Nykøbing Mors Skyttekreds V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
15458 Jesper Christiansen Ulsted Skytteforening V2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
96214 Hans Larsen Brønderslev Skytteforening V2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
11426 Henrik Kramer Brønderslev Skytteforening V1H2 277.0 277.0 Hovedskydning
115115 Emil Kruse Jensen Sjørring Skytteforening U2H 255.0 255.0 Hovedskydning
15650 Troels Nielsen Hjallerup Skytteforening V1H4 196.0 196.0 Hovedskydning
80458 Bo Bergstrøm Aalborg Skyttekreds V2H1 264.0 264.0 Hovedskydning
16666 Leif Jakobsen Aalborg Skyttekreds S2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds V2H2 282.0 282.0 Hovedskydning
16783 Kim Lammert Aalborg Skyttekreds V1H2 265.0 265.0 Hovedskydning
123367 Nana Louw Aalborg Skyttekreds V2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
123416 Thomas Juul Jørgensen Aalborg Skyttekreds V2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
27073 Jørgen Landbo Nykøbing Mors Skyttekreds S2H1 245.0 245.0 Hovedskydning
111595 Jeanne Isaksen Frederikshavn Skyttekreds V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
84771 Erik Andersen Sports skytterne Snedsted V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
126507 Dea Tindbæk Lolle Støvring Skytteforening V2H2 211.0 211.0 Hovedskydning
15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening V1H2 263.0 263.0 Hovedskydning
16581 Mads Peter Bach Aalborg Skyttekreds V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
95726 Benny Pedersen Sports skytterne Snedsted V2H2 161.0 161.0 Hovedskydning
126508 Mike Jensen Støvring Skytteforening V2H2 252.0 252.0 Hovedskydning
127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening V2H2 274.0 274.0 Hovedskydning
11409 Jørn Ellesgård Brønderslev Skytteforening S2H2 240.0 240.0 Hovedskydning
125529 Poul Clemmensen Vester Hassing Skytteforening V2H2 261.0 261.0 Hovedskydning
102023 Frank Christiansen Frederikshavn Skyttekreds V2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening S2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds V2H1 284.0 284.0 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
27137 Asbjørn Elazar Nykøbing Mors Skyttekreds S2H2 251.0 251.0 Hovedskydning
113085 Lars Larsen Nykøbing Mors Skyttekreds S2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
113086 Begitte O. B. Løwgreen Nykøbing Mors Skyttekreds V2H2 251.0 251.0 Hovedskydning
111448 Peter Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
14780 Holger W. Sørensen Aalborg Skyttekreds V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds V1H1 272.0 272.0 Hovedskydning
15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
127992 Kurt Simonsen Frederikshavn Skyttekreds S2H2 210.0 210.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening V1H3 263.0 263.0 Hovedskydning
105267 Jacob Andersen Sports skytterne Snedsted BK 235.0 235.0 Hovedskydning
125296 Helene Klingelberg Vistisen Sjørring Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening V1H2 267.0 267.0 Hovedskydning
105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening V1H1 286.0 286.0 Hovedskydning

Til toppen