Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
LDT 2. runde ungdom (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Bjergby SGI&U
Boddum-Ydby Skytteforening
Frederikshavn Skyttekreds
Hjallerup Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Karby Skyttekreds
Løgstør Sportsskytteklub
Pandrup Skytteforening
Sindal Skyttekreds
Sjørring Skytteforening
Skytteforening Kimbrerne
Sæby og omegns skytteforening
Thisted Skyttekreds
Ulsted Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Vester Hassing Skytteforening
Vilsted Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Østerild Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
112069
Martin Svendsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108491
Mille Frederiksen
Vilsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
124284
Emma Stæhr Madsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108748
Kathrine Jakobsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
117498
Christoffer Jensen
Thisted Skyttekreds
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
123820
Emma Hejlesen Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
124162
Mikkel Sloth Dahl
Vester Hassing Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
98454
Rasmus Greth Sørensen
Skytteforening Kimbrerne
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
101919
Lonnie Heby Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
105787
Niklas Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
123015
Esben Kilde Johansen
Hjallerup Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
122057
Markus Dam
Sæby og omegns skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
107515
Sune Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
111232
Peter Christensen Nguyen
Hjørring Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
122899
Oscar Alon
Hjørring Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
124264
Claus Sørensen
Hjørring Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
126016
Christan Bang Christiansen
Hjørring Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
121646
Magnus Dahl Nielsen
Sindal Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
126019
Oliver Kjelgaard Pedersen
Pandrup Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
126020
Mathias Beith Jensen
Pandrup Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
113368
Alex Rahr Maansen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123010
Magnus A. Larsen
Vilsted Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
96845
Frederik H. Andersen
Skytteforening Kimbrerne
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
115328
Christian Hvidbak Sørensen
Skytteforening Kimbrerne
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
115937
Anna Nørregaard
Ulsted Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
121240
Mira R. Hansen
Ulsted Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
121465
Camilla Lund Ravnsbæk
Ulsted Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
126072
Lærke Lund Ravnsbæk
Ulsted Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
121676
Axel Aaes Christensen
Vodskov Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
117764
Nicklas Christensen
Aalborg Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
119474
Sarah Frankfurth
Aalborg Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
122615
Victor Gerner Nielsen
Aalborg Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
122267
Magnus Neist
Frederikshavn Skyttekreds
BK2
184.000
184.000
Hovedskydning
126011
Malthe Burholt
Frederikshavn Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
106222
Marc Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
102579
Niels Kristian Christiansen
Sjørring Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
122760
Maia Bloch
Sjørring Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
108405
Asker Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
108452
Victoria Riemann Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
110732
Emil Grud
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
118318
Magnus Spetzler
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
113690
Kristian Toft Andersen
Thisted Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
125882
Mille Marie Frederiksen
Sæby og omegns skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
117367
Maria Bygum Larsen
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
124935
Chris Neumann
Sæby og omegns skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
126880
Cecilie Nielsen
Sæby og omegns skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
126597
Mathias Lunden Andersen
Hjørring Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
126285
Kasper B. Kock
Sindal Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
125982
Andreas B. Filholm
Skytteforening Kimbrerne
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
126807
Emma Bai Hansen
Skytteforening Kimbrerne
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
127022
Alexander Larsen
Skytteforening Kimbrerne
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
127132
Malthe Andersen
Aalborg Skyttekreds
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
115469
Magnus Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
123059
Esajas Hvorvarp
Vilsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
125245
Noah Krogh
Hjallerup Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
113586
Christian Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
98051
Jonas Brix Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
103891
Simon Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
125885
Natazja Meyer
Sæby og omegns skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
104375
Freja Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
115864
Christian Kjeld
Sæby og omegns skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
95631
Mathias Haugaard Mikkelsen
Hjørring Skytteforening
UÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
109398
Nicoline Holm Pedersen
Ulsted Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
111346
Nicklas Heby Christensen
Pandrup Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
122863
Oscar Laustsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
118658
Liva Møller
Vilsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123014
Lucas Bech Jensen
Vilsted Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
121794
Cecilie L. Olesen
Skytteforening Kimbrerne
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
15629
Frederik Kristian Sørensen
Ulsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
120622
Emil Rimer
Ulsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
114684
Mads Lynge
Vester Hassing Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
119786
Lucas Hoff Derosche
Vester Hassing Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
117040
Sebastian C. Bonde
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
117765
Peter A. Sørensen
Aalborg Skyttekreds
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
121919
David Rønn
Aalborg Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
126184
Fredrik Skov Hansen
Aalborg Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
114946
Elias Erbs
Frederikshavn Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
120441
Phillip M. L. Gade
Frederikshavn Skyttekreds
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
93472
Anne Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
115451
Magnus Sønderskov Nielsen
Thisted Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
123149
Victor Holm
Thisted Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
124958
Karl Kristian Sixhøj Nielsen
Thisted Skyttekreds
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
122758
Kristian Bloch Andersen
Sjørring Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
124633
Christian Morais
Sjørring Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
93650
Hjalte Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
106220
Kasper Hjorth Lousdal
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
106376
Sixten Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108407
Lau Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108411
Rune Hougs Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
110961
Kasper Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
111532
Magnus Johansen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
113511
Amanda M. Kongensgaard
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
113531
Hanne L. Johannesen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
113577
Mathias N. Nielsen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
118319
Nicolaj Nielsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
118349
Laura Riemann Dahl
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
122777
Jeppe Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
123027
Lærke Ninn
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123028
Camilla Lodahl Johannesen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123034
Kasper Vestergaard Pedersen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101420
Mads Larsen Glöss
Karby Skyttekreds
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
108363
Anders Birk Dysted Sørensen
Karby Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
118917
Kasper Futterup Søndergaard
Karby Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
86818
Simone T. Jensen
Bjergby SGI&U
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
113843
Nina Guldbæk Larsen
Vodskov Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
115361
Caroline H. Madsen
Thisted Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
103315
Magnus Kristensen
Vodskov Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
112587
Tobias Nørgaard Rossen
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
122128
August Sand
Vadum Skytteforening af 1970
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
125467
Kian Nedrud Møller
Vadum Skytteforening af 1970
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
125884
Kasper Serup
Sæby og omegns skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
126881
Celina Freund Rasmussen
Sæby og omegns skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
126591
Lasse Guldhammer
Hjørring Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
126598
Tobias Neustrup Nielsen
Hjørring Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
97871
Peter Josefsen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
119630
Kasper Rosenmeier Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
119628
Daniel Larsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
105278
Magnus Beier Clausen
Pandrup Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
144931
Janus Kellin
Sindal Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
126017
Niklas W. Pedersen
Hjørring Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
113699
Jakob Imer
Vadum Skytteforening af 1970
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
117364
Lasse Koch
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
127021
Ananya Nielsen
Skytteforening Kimbrerne
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
126590
Martin Axelgaard
Hjørring Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
123445
Kasper Søgaard Henriksen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
123037
Rasmus Tved Overgaard
Boddum-Ydby Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
118558
Jonas Tilsted
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
114505
Søren Nørbjerg Larsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
123994
Anna Christine Dalgaard
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
119692
Morten Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
118344
Emil Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123013
Julie Haahr
Vilsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
118537
Morten Christian Pedersen
Hjørring Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
108391
Sofie Jensen
Bjergby SGI&U
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
113442
Lars Padfield
Hjørring Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
122900
Mads Rømer
Hjørring Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Bjergby SGI&U
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
127406
Frederik Simonsen
Sindal Skyttekreds
BK4
166.000
166.000
Hovedskydning
128162
Katrine Petterson
Vilsted Skytteforening
BK4
199.000
199.000
Hovedskydning
127023
William Larsen
Skytteforening Kimbrerne
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
125828
Mathias Hejlesen Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
127728
Isabella Tornvig Nielsen
Aalborg Skyttekreds
BK4
146.000
146.000
Hovedskydning
126586
Christoffer Aggerholm
Bjergby SGI&U
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
120620
Rasmus Mikkelsen
Vilsted Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
122614
Jonas W. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
Til toppen